Як підстригти чоловіка.

Будь-яка жінка хоче, щоб поряд з нею був гідний чоловік. Надійний, сміливий, упевнений у собі, бажано багатий. А головне, він повинен добре виглядати! Саме стрижка робить будь-якої людини привабливим і особливим. Іноді так трапляється, що любляча жінка сама хоче підстригти свого чоловіка . Це економить сімейний бюджет.
Вам знадобиться
  • - табурет,
  • - накидка,
  • - гребінець,
  • - перукарські ножиці,
  • - машинка для стрижки волосся,
  • - велика м'яка кисть,
  • - пилосос.
Інструкція
1
Зніміть з чоловіка сорочку, майку, посадіть його на табурет і накиньте на плечі накидку. Тим самим ви обережете тіло від попадання обстрижених волосся. Приступайте до роботи.
2
Розгляньте уважно лінію попередньої стрижки, так вам буде простіше повторити її. Акуратно пройдіться по волоссю гребінцем і визначте бажану довжину. Не тягніть пасма, ви можете їх пошкодити і заподіяти коханому біль.
3
Починайте з потилиці, зручніше стригти знизу вгору і зліва направо. Набирайте на гребінець вузьку пасмо волосся, затискайте між пальцями і акуратно відрізуйте до бажаної довжини. Наступного разу Прихоплюйте трохи від вже стрижених волосся і ретельно вирівнюйте по довжині. Коли закінчите з потилицею, акуратно проробіть ножицями нижній контур стрижки.
4
Переходьте до скронь. Вони вимагають особливої уваги. Спочатку вистригайте лінію, потім також акуратно, пасмо за пасмом, замикайте волосся від скронь до верхівки. Рівномірно знімайте їх до потрібної довжини по всій поверхні голови. При бажанні чубок оформите креативно, з філіровкою. Можна просто залишити її трохи довше і зачесати потім на будь-яку сторону.
5
Пройдіться по всій поверхні голови з заключній чистової простріжкой. Лівою рукою набирайте волосся на гребінець, ведіть її безперервно вгору у напрямку до верхівки, а правою достригати. Поголіть шию.
6
Після того як закінчили, обмахніть чоловіка широкою м'якою кистю, зніміть накидку і відправте його в душ. Поки улюблений миється, візьміть пилосос, зберіть все волосся з підлоги, швидко накрасьте губи, бризніть на себе пару крапель улюблених парфумів і зустрічайте перетвореного чоловіка після душу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Pj0JeQ3Icvs
Зверніть увагу
Ножиці повинні бути гострими, тоді кінчик обстриженого волоса залишиться рівним і зачіска буде виглядати доглянутою.
Корисна порада
Коли самі буваєте в перукарні, звертайте увагу на те, як майстер набирає пасма, тримає ножиці, вирівнює контур.