Як зняти лінзи.

Контактні лінзи можуть не тільки підкоригувати зір, а й змінити колір очей. Тому носити їх можуть і люди з хорошим зором. Ціна лінз досить прийнятна, однак вони вимагають ретельного догляду. Слід пам'ятати, що спеціальний контейнер і розчин бажано міняти раз в три місяці, а в ідеалі кожен місяць, інакше на лінзах може з'явитися велика кількість шкідливих бактерій і мікрофлори, що призводить до хвороби очей. Крім цього потрібно вміти правильно вдягати і знімати лінзи.
Вам знадобиться
  • контейнер для лінз, спеціальний розчин
Інструкція
1
По-перше, необхідно ретельно вимити і витерти руки. Виробляти всі маніпуляції з лінзами варто тільки чистими руками. Очі - це дуже крихкий механізм, кожна частка бруду або пилу може негативно позначитися на їх стані.
2
Знімають лінзи зазвичай методом щипка. Для цього встаньте перед дзеркалом і трохи нагніться. Злегка відтягніть нижню повіку. Тепер подивіться вгору і сместите лінзу вказівним пальцем вниз. Тепер затисніть лінзу вказівним і великим пальцем. Обережно зніміть її з ока.
3
Помістіть лінзу в контейнер із спеціальним розчином. Щільно закрутіть кришку. Пам'ятайте, що лінзи не можна довго залишати на відкритому повітрі. В іншому випадку вони стануть непридатні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=L70OgfrLJ_A
Зверніть увагу
Ні в якому разі не можна плутати праву і ліву лінзи. Тому відразу запам'ятайте в який саме контейнер ви їх поклали. Нерідко виробники полегшують це завдання і роблять частини контейнера різного кольору.
Корисна порада
Міняти розчин в контейнері краще кожен день. Якщо з якоїсь причини ви не носите лінзи, то допускається їх знаходження в одному і тому ж розчині до 30 днів.
При експлуатації деяких видів принтерів періодично виникає необхідність в очищенні тонерного картриджа. Для цього потрібно правильно зняти контейнер подачі тонера, а в деяких моделях принтерів також призвести додатково обнуління лічильника відпрацьованих чорнил. Виконувати ці операції потрібно з максимальною акуратністю, щоб не порушити функціональність пристрою.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - сервісна програма.
Інструкція
1
В принтері Samsung ML1450 і схожих з ним по конструкції моделях для відновлення тонерного картриджа від'єднайте контейнер подачі тонера від інших деталей картриджа, відкрутивши два болта з двох сторін контейнера.
2
Тепер відкрутите два залишилися кріпильних болта, які розташовані у верхній частині сміттєзбірника.
3
Надавлюйте на верхню частину контейнера доти, поки вона не відійде від картриджа. При цьому дотримуйтеся обережності, адже в контейнері можуть знаходитися залишки тонера.
4
Зніміть контейнер для сміття, від'єднавши його від корпусу картриджа. Знімайте відсік без поспіху і акуратно, оскільки при необережному поводженні з контейнера для сміття може пролитися тонер.
5
Після зняття контейнера приступайте до демонтажу інших компонентів пристрою, якщо це передбачено вашими планами. При необхідності зробіть очищення контейнера і встановіть його на місце в зворотній послідовності.
6
В принтері Canon IP1500 при виникненні проблем з друкуванням документа іноді з'являється повідомлення про те, що контейнер для відпрацьованого чорнила переповнений. Для усунення несправності зробіть додаткові операції. Для початку скачайте і встановіть програму для обнулення лічильника використаних чорнила.
7
Вимкніть шнур живлення від мережі і відкрийте кришку принтера. Натисніть кнопку включення принтера і потримайте деякий час, одночасно підключивши кабель.
8
Закрийте кришку пристрою і відпустіть кнопку. Тепер від'єднайте інтерфейсний кабель від принтера, а через кілька секунд знову увімкніть.
9
Запустіть на комп'ютері сервісну програму, виберіть потрібний порт USB і потрібну зону. Якщо з'являється віконце з кількома знаками питання, зніміть з файлу Pattern.prn атрибут ReadOnly.
10
Для скидання лічильника відпрацьованих чорнил, що містяться в контейнері, чотири рази натисніть кнопку "Resume". Потім двічі натисніть на кнопку включення живлення. Після цього принтер включиться вже з зміненими настройками.