Як оформити кухонне вікно. Як оформити невелике вікно на кухні.

Вікно на кухні повинно гармонійно вписуватися в решті інтер'єр цього приміщення. Тому оформлення вікна залежить від дизайну самої кухні. Ідей декорування кухонного вікна досить багато.
Інструкція
1
Якщо ваша кухня оформлена в стилі кантрі, на вашому вікні будуть відмінно виглядати штори з квітковим орнаментом. Їх можна прикрасити різними рюшами та мереживом. У нижній кромки фіранки можна зібрати за допомогою стрічок, виконаних в тому ж стилі.
2
Також прикрасити вікно кухні в стилі кантрі можна за допомогою тонких смужок з пластику білого кольору на клейкою основі. Їх можна приклеїти до скла, імітуючи орнамент рами французьких вікон. Розставте на підвіконні невеликі горщики з фіалками або іншими низькорослими квітучими рослинами - це додасть вашому інтер'єру особливий шарм.
3
Кухні в стилі хай-тек також зустрічаються досить часто. Прикрасити вікно в такому приміщенні допоможуть жалюзі або віконні ширми бежевого, білого, сріблястого або сірого кольору. Якщо ви вважаєте, що такі аксесуари є атрибутами офісного стилю, купите прямі штори тих же відтінків.
4
Для прикраси кухонь в урбаністичному стилі або стилі хай-тек також підійде вітраж з підходящим зображенням. Його можна зробити самостійно за допомогою спеціальних фарб. Краще не заповнювати малюнком всю поверхню вікна, а зробити орнамент тільки уздовж його нижньої частини.
5
Підвіконня кухні в такому стилі можна зробити функціональним, перетворивши його, приміром, в барну стійку. Для цього до нього можна прикріпити невелику відкидається стільницю і встановити підвісні або вертикальні тримачі для склянок або підставки для пляшок з вином. Уздовж верхньої межі віконної рами можна зробити точкову підсвітку, щоб барною стійкою було зручно користуватися в темний час доби.
6
Якщо ви не можете визначитися з тим, до якого стилю відноситься ваша кухня, просто повісьте на своє вікно красиві штори, зібрані біля основи оригінальними зажимами. Замість фіранок можна використовувати тюль білого кольору, уздовж якого прикріпити ажурні квіти або метеликів, підвішених на нитках. Їх можна зв'язати гачком своїми руками або придбати в магазині.
7
Прикрасити ваше вікно і підняти настрій вам і вашим гостям допоможе орнамент у вигляді метеликів і квітів, виконаний прямо на склі за допомогою вітражної фарби.
8
На підвіконні можна розмістити невелику квіткову оранжерею або оригінально оформлений міні-город, який буде не тільки красиво виглядати, але і приносити урожай.