Як передавати файли в квіп.

QIP - це одна з найбільш популярних програм онлайн-месенджерів. Вона призначена для обміну текстовими повідомленнями і файлами з іншими користувачами аналогічних програм (ICQ, Jabber, Miranda, MSN і т.д.) в режимі реального часу.
Інструкція
1
Запустіть Qip і знайдіть у списку контактів потрібного користувача. Клацніть по знайденої рядку списку правою кнопкою миші і виберіть у сплив контекстному меню пункт «Відправити файл». В результаті відкриється стандартний діалог пошуку файлів.
2
Знайдіть у вашому комп'ютері файл, який потрібно передати цьому користувачеві, виділіть його і натисніть кнопку «Відкрити». Процес відправки буде запущений і на екрані з'явиться віконце з заголовком «Передача файлу» та інформацією про поточний його стані. В цьому вікні є дві кнопки, одна з яких призначена для переривання процесу («Скасування»), а натисканням інший («Закрити») вам буде потрібно закрити це віконце по закінченні процесу передачі файлу. Кнопка «Скасувати» весь час передачі файлу буде присутній і в вікні повідомлень користувача.
3
Дочекайтеся появи напису «Завантаження завершена» в інформаційному вікні і натисніть кнопку «Закрити». Месенджер автоматично відправить одержувачу посилання на завантажений файл - він буде зберігатися на сервері Qip. Це посилання ви можете скопіювати у вікні повідомлень і використовувати на свій розсуд - наприклад, замість повторення всієї процедури відправити її якому-небудь іншому одержувачу цього файлу.
4
Є й інший спосіб передачі - через вікно повідомлень. Виберіть у списку контактів потрібного користувача і двічі клікніть для відкриття вікна повідомлень. Над полем для введення тексту розміщений ряд піктограм - для відправки файлу призначена блакитна картинка зі стрілкою. Ви можете відкрити прикріплений до неї випадає і вибрати або відправку файлу через сервер Qip («Відправляти файли через file.qip.ru»), або без такого сервера-посередника («Відправляти файли безпосередньо »). У першому випадку все буде відбуватися так, як це описано в попередньому кроці, а другий зажадає від одержувача файла дати свою згоду на прийом вхідного підключення.