Як підняти настрій вагітної.

Для повноцінного розвитку плоду дуже важливо не тільки фізичний стан мами, але і психічне. Стреси, пригнічений емоційний стан можуть негативно позначитися на розвитку малюка в утробі. Плід вбирає відомості буквально відтворюючи на своєму маленькому тільці всі м'язові напруги мами. Тут і криється ключ до тих хвороб, які не успадковуються безпосередньо (виникає схильність). Тому слід звернути увагу на психологічну атмосферу навколо вагітної жінки.
Інструкція
1
Захистіть вагітну від сварок, розчарувань, докорів, нарікань - всього того, що здатне зіпсувати настрій. Слід створити навколо затишок, комфорт, спокій. Звичайно, неможливо добитися ідеального результату, хоча б тому що в силу гормональних змін сама жінка схильна до різких перепадів настрою. Однак постарайтеся створити максимально комфортну обстановку.
2
Порадьте вагітної частіше слухати класичну або просто позитивну музику. До того ж це сприятливо впливає на розвиток плода. Музика - це чари. Вона здатна творити чудеса, зцілювати і руйнувати.
3
Слідкуйте за тим, щоб майбутня мама частіше перебувала на свіжому повітрі, виїжджала відпочивати за місто (якщо є можливість). Вагітній це корисно як для фізичного, так і для психічного здоров'я.
4
Для підняття настрою вагітної бажано відвідувати цирк, гумористичні вистави, концерти, комедійні фільми. Волею чи неволею на таких заходах сміх так і "рветься" назовні, змушуючи забути про всі проблеми. Людина заряджається позитивними емоціями на тривалий час.
5
Відведіть вагітну в школу для майбутніх мам. Там працюють фахівці, які допоможуть впоратися жінці зі страхами, підкажуть як правильно вчинити в тій чи іншій ситуації. Крім того, вона зможе придбати нових знайомих, знайти собі захоплення. Часто такі заклади пропонують широкий спектр послуг. Приміром, плавання. Воно допоможе жінці розслабитися, відчути себе у формі, підтягнутою. Не секрет, що більшість вагітних бояться втратити красу фігури. У школі їй допоможуть впорається з цим страхом. Напевно, там знайдуться жінки зберегли свою граціозність і фігуру після пологів. А живий приклад - потужний стимул для дій.
Зверніть увагу
Жінка в положенні емоційна нестійка. Намагайтеся не звертати уваги на її причіпки.
Корисна порада
Дайте відчути вагітної, що ви її любите і оберігаєте.