Як призначити макрос кнопці.

Макрос - це спеціальна програма, яка дозволяє виконати кілька повторюваних дій у програмах, наприклад, можна створити макрос в програмах пакета Microsoft Office для виконання одних і тих же дій.
Вам знадобиться
  • - Microsoft Office.
Інструкція
1
Створіть макрос, наприклад, в програмі Excel. Він дозволить зберегти набір виконаних операцій і виконати його в подальшому з використанням однієї команди. Для створення макросу сплануйте всю послідовність операцій, які ви плануєте зберегти як макросу.
2
Врахуйте, що збережуться абсолютно всі дії, враховуючи виправлення помилок і скасування операцій. Виконайте команду « Макрос » - «Почати запис» з меню «Сервис». У вікні «Запис макросу» введіть ім'я створюваного макросу. В поле «Поєднання клавіш» натисніть ті кнопки, за допомогою яких ви плануєте запускати макрос надалі. Далі заповніть поле «Зберегти в книзі». Клацніть «ОК». Після цього починається запис макросу.
3
Проробіть операції, які ви плануєте зберегти, і надалі привласнити макрос кнопці. Після виконання всіх необхідних дій клацніть по кнопці на панелі інструментів «Зупинити запис». Запустити створений макрос можна за допомогою призначеного поєднання клавіш або за допомогою меню «Сервис» - « Макрос ». Також ви можете призначити виконання макросу кнопці чи об'єкту.
4
Виконайте призначення макросу кнопці. В програмі Excel присутня можливість створення власних електронних форм. Для цього необхідно включити панель управління «Форми». На даній панелі виберіть інструмент «Кнопка». Намалюйте на потрібному місці робочого аркуша кнопку.
5
У діалоговому вікні виберіть опцію «Призначити макрос» і виберіть створений макрос, клацніть «ОК». Кнопка з призначеним макросом була створена, змінити текст або перепризначити макрос можна за допомогою контекстного меню.
6
Виконайте призначення макросу існуючої кнопці на панелі інструментів. Для цього виберіть меню «Вид» - «Панелі інструментів» - «Налаштування». Викличте контекстне меню на обраної кнопці, виберіть опцію «Призначити макрос». Виберіть створений раніше макрос, клацніть «ОК».
Налаштування мультимедійних кнопок, що відрізняють будь-яку клавіатуру останнього покоління, давно входить в розряд першочергових завдань просунутих геймерів і досвідчених користувачів комп'ютера. Одним ізсредств вирішення цього завдання є програма MediaKey.
Вам знадобиться
  • - MediaKey,
Інструкція
1
Скачайте та встановіть програму MediaKey, що дозволяє виконати тонке налаштування функціональних кнопок мультимедійної клавіатури.
2
Запустіть встановлену програму і перейдіть на вкладку «Кнопки» відкрився головного вікна програми.
3
Натисніть кнопку «Додати» у нижній панелі інструментів вікна програми MediaKey і вкажіть клавішу (або поєднання кнопок), що підлягають перепризначення.
4
Натисніть обрану кнопку і введіть бажане ім'я дії в поле «Введіть назву для кнопки" діалогового віконця «Введіть назву». Скористайтеся запропонованими варіантами назв попередньо встановлених дій або введіть значення, зрозуміле користувачу і распознаваемое програмою.
5
Вкажіть бажану дію в розділі «Дії» та виконайте необхідні зміни його характеристик.
6
Повторіть вищеописаний алгоритм дій для кожної кнопки, призначеної до перепризначення. Допускається також зміна встановлених дій функціональних клавіш, таких як Win + будь-яка інша кнопка.
7
Використовуйте можливості додатки MediaKey для присвоєння значення обраних дій сполученням клавіш Win + невикористовувана кнопка на звичайну, не мультимедійної клавіатурі (приклад: Win + пробіл - управління гучністю).
8
Натисніть символ дискети в правому кутку нижньої панелі інструментів вікна програми для збереження вибраних змін або використовуйте сусідню іконку для визначення перепризначених клавіш і включення можливості внесення змін до списку кнопок.
9
Перейдіть на вкладку «Налаштування» головного вікна програми MуdiaKey для виконання редагування параметрів відображення програми.
10
Скористайтеся можливістю зміни налаштувань функції OSD - графічного способу відображення зміни параметрів обраного режиму. Виберіть класичний варіант для виведення простий рядка без фону або вкажіть Pop-up опцію для застосування більш звичного комп'ютерного методу.