Як намалювати графічний нік.

Графічний нік являє собою зображення з текстом, оформленим в графічному редакторі. Для створення такого нік а необхідно заздалегідь продумати його зовнішній вигляд, які кольори і ефекти ви хочете для нього використовувати. В основному все це застосовується для спілкування в чатах і на форумах.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - навички роботи з Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Скористайтеся Adobe Photoshop для створення графічного нік а. Запустіть додаток, створіть новий документ. Для цього перейдіть в меню «Файл», виберіть опцію «Новий», далі у вікні необхідно встановити висоту і ширину вашого зображення, а також вибрати прозорий фон.
2
Щоб зробити графічний нік , встановіть ширину файлу - 130 пікселів, а висоту - 35. Далі в палітрі шарів клацніть по фоновому шару, щоб перетворити його в робочий. Виберіть на палітрі інструментів «Текст», виділіть область вашого зображення.
3
Введіть текст Вашого нік а. Для цього можна використовувати додаткові шрифти, щоб ваш нік вийшов оригінальним. Завантажити кириличні й латинські шрифти можна на сайті ifont.ru або будь-якому аналогічному. Скачайте сподобався шрифт і скопіюйте його в папку Windows/Fonts. Після цього ви можете вибрати його в програмі Photoshop для оформлення графічного нік а. Виділіть текст і змініть шрифт за допомогою меню на панелі інструментів. Підберіть потрібний розмір шрифту, а також накреслення і нахил.
4
Прикрасьте введений текст. Для цього виберіть меню «Вікно», виберіть опцію «Стилі». У правій частині вікна програми відкриється палітра стилів. Можна вибрати для оформлення шару з текстом стандартний стиль, або ви можете скачати додаткові стилі і з їх допомогою прикрасити графічний нік .
5
Для цього на одному з наступних сайтів виберіть сподобався стиль і завантажте його на комп'ютер: www.photoshop-master.ru, www.allday.ru або www.gigart.ru. Далі в палітрі стилів клацніть по стрілці, виберіть опцію «Додати». У вікні, виберіть місце розташування стилю і виберіть його. Виділіть шар з текстом, далі виберіть потрібний стиль і клацніть по ньому лівою кнопкою миші.
6
Клацніть мишею двічі на шарі з текстом, відкриється вікно властивостей шару. В даному вікні ви можете вибрати настройки для оформлення шару, наприклад, тінь, внутрішнє світіння, обведення контуром і так далі. Завершивши ефектів збережіть отриманий результат. Виконайте команду «Файл», «Зберегти як». Далі введіть ім'я файлу, виберіть формат файлу - gif. Створення графічного нік а завершено.