Як візуально збільшити очі.

Очі - джерело чарівності. Люди зустрічаються поглядами, люди обмінюються поглядами, намагаються розуміти почуття і думки інших по очах. Перше чорно-біле кіно - це кіно крупних планів, в яких великі актриси підкорювали глядачів своїм фатальним поглядом. Але звичайні жінки в своєму звичайному житті також мріють про великі прекрасних очах. Навіть якщо ви володієте від природи невеликими очима, їх можна збільшити візуально за допомогою нехитрих прийомів.
Вам знадобиться
  • тіні для повік
  • пінцет для брів
  • туш для вій
Інструкція
1
Надайте правильну форму брів. Зробіть брови більш тонкими і злегка піднятими за допомогою пінцета для брів.
2
Нанесіть на рухоме віко матові тіні тілесного кольору, а на нерухому частину століття нанесіть білі тіні і розтушуйте їх до брів.
3
Для вій скористайтеся тушшю, увеличивающей обсяг.
Корисна порада
Верхнє повіку можна підводити тільки дуже тонкою лінією. Нижню повіку не слід підводити зовсім, так як очі будуть здаватися менше.
За допомогою підводки цілком можливо візуально збільшити очі і зробити їх виразними. Для того щоб домогтися такого ефекту, можна скористатися косметичним олівцем, рідким підведенням або звичайними тінями.
Інструкція
1
Перш ніж починати підводку очей, сядьте зручно, щоб ваша права рука вільно рухалася і при цьому стабільно спиралася на поверхню столу. Якщо рука здригнеться, всю процедуру доведеться починати заново.
2
Лінію підводки проводьте якомога ближче до краю століття, щоб не залишалися ділянки незафарбовані шкіри. Для того щоб бути впевненою в цьому, спочатку поставте між віями точки. Якщо ви не здатні нанести підводку одним рухом, робіть її невеликими штрихами, які згодом з'єднайте в рівну лінію. Якщо ви використовуєте рідку підводку, то спочатку слід нанести сухі тіні. Крім того, спочатку проведіть лінію, використовуючи контурний олівець. А вже потім користуйтеся поверх нього рідкої підведенням.
3
Для того щоб візуально ваші очі стали більше, використовуйте підводки не чорний, а світло-коричневого кольору. Або перламутрового, золотого, сріблення. Все залежить від кольору ваших очей і виду макіяжу.
4
Візуально збільшує очі підводка, виконана з середини верхньої повіки. Починайте її від основи вій і ведіть до зовнішнього кута, поступово піднімаючи. «Розкриє» очей і зробить його більш округлим невеликий штрих у вигляді коми на кінці лінії.
5
Якщо ви вважаєте, що у вас вузькі очі, і хочете зробити їх ширше, намалюйте тонку стрілку у зовнішнього і внутрішнього кутів очі. А в центрі лінії зробіть потовщення. Можете взагалі відмовитися від промальовування стрілки в куточках і акцентувати підводку посередині верхньої повіки. Якщо для нанесення підводки ви використовуєте тіні або контурний олівець, то спробуйте таку ж лінію зобразити і на нижньому столітті.
6
Якщо ви схильні до експериментів і не боїтеся ризикувати, то можете збільшити свої очі досить оригінальним способом. Верхню повіку підведіть одним кольором, а нижнє контурним олівцем на наскільки тонів світліше. Очі будуть виглядати набагато більший і з часткою оригінальності.