Що таке сканер.

Сканер - це пристрій, який дозволяє створити точну копію графічного об'єкта. Як правило, таким об'єктом є надрукований текст на аркуші паперу. Сканер и стали використовуватися повсюдно з появою необхідності сканувати фотографії, тексти та інші об'єкти.
Інструкція
1
Історія створення цього пристрою почалася ще в 1857 році, коли абатом Джованні Казеллі був винайдений прилад для передачі зображення на певну відстань - тоді його називали пантелеграф. В результаті ми маємо вдосконалену технологію, яка має такий же принцип передачі картинки.
2
За своїми властивостями сканер схожий з копіром, тобто ксероксом, єдина відмінність - друк відбувається відразу ж в файл, а не на папір. Після появи цифрової фотографії сканери стали менше використовуватися фотографами, але школярі та студенти знову підвищили популярність цього пристрою, т.к. їм часто доводиться сканувати різні посібники.
3
При виборі сканера необхідно спиратися на кілька важливих моментів, наприклад, його оптичне дозвіл. Багато користувачів персональних комп'ютерів стверджують, що чим вище це значення, тим краще. Так і є, але в деяких випадках немає сенсу купувати техніку з високими параметрами, якщо вони зовсім не потрібні. Тому визначитеся для яких цілей ви збираєтеся його використовувати.
4
Для сканування текстів та інших друкованих видань вам вистачить максимального дозволу в 600 dpi. Більш високі значення потрібні тільки для створення копій фотографій великого розміру або слайдів.
5
Другим за значимістю параметром є швидкість сканування. Тут все просто: чим вище швидкість, тим краще, відповідно, ціна приладу стає вище. Якщо ви не бажаєте сканувати по 100 аркушів в тиждень, немає сенсу брати швидкісний сканер.
6
Після покупки сканера і його підключення, він повинен автоматично включитися при надходженні сигналу через USB-порт. Підніміть кришку сканера і покладіть сканований об'єкт на скло. Натисніть кнопку сканування. Після розігріву самого пристрою, рухлива лампа почне освітлення об'єкта, відображення від якого буде лягати на світлочутливу матрицю.
7
За замовчуванням зображення зберігається на комп'ютер в формат RAW, а потім, в залежності від обраних користувачем параметрів, конвертується в інший. Для роботи з текстами найчастіше використовується професійний пакет програми Adobe Fine Reader.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PAMJ9k1n7Dw