Як відзначити весело Новий рік.

Новий рік - найулюбленіший і добре свято в рік у. Він пов'язаний з мріями про прекрасне майбутнє і спогадами про минуле. Дорослі і діти перебувають в передчутті передсвяткової біганини за подарунками, чарівної ночі і аромату мандаринів. Напередодні свята виникає безліч різних питань про те, де і як зустріти Новий рік . Тому необхідно заздалегідь все гарненько продумати і зробити все необхідне, щоб свято запам'яталося не тільки вам, а й вашим гостям.
Інструкція
1
Зустріч Нового рік а потрібно спланувати заздалегідь. Зробіть це за кілька тижнів до свята. Це необхідно для того, щоб потім у вас не виникло розчарувань.
2
Постарайтеся продумати місце святкування. Найкраще залишитися в своїй затишній квартирі разом з друзями, а вже після півночі продовжити свято в якомусь клубі.
3
Заздалегідь складіть список гостей. Подумайте про те, кого б з друзів ви хотіли бачити на святі. Зробіть для своїх гостей веселі запрошення і розішліть їх за кілька днів до зустрічі Нового рік а.
4
Для того щоб гості відчували себе дуже затишно, вам необхідно перетворити свою квартиру на справжню зимову казку. Треба чимало потрудитися, але це того варто.
5
Прикрасьте квартиру повітряними кулями, гірляндами, мішурою і не забудьте про винуватицю торжества - ялинку. Вона може бути як живий, так і штучною. Створіть навколо себе святковий настрій. Запасіться хлопавками і бенгальськими вогнями.
6
Організуйте тематичну вечірку або костюмований маскарад. Попросіть всіх друзів прийти в карнавальних костюмах і масках.
7
Подбайте про сценарій свята і його музичному супроводі. Підготуйте різні конкурси, завдання та маленькі подарунки. Пам'ятайте, що всім гостям повинно бути весело на вашому святі.
8
Заздалегідь позбудьтеся зайвих меблів. Звільніть простір, який буде необхідний для проведення конкурсів і танців.
9
Зробіть ново рік нюю стінгазету для вашої домашньої вечірки з жартівливими поздоровленнями, віршиками, фотографіями та передбаченнями для гостей.
10
Продумайте і складіть святкове меню. Зовсім необов'язково дуже багато готувати. Досить запастися кількома салатами, легкої закускою, фруктами та солодощами. Найголовніше - не забути про мандарини і шампанське.
11
Після бою курантів ви можете піти і продовжити гуляти на центральній ялинці або в клубі. Новий рік - це свято, коли можна веселитися до самого ранку.
Корисна порада
Пам'ятайте, що все залежить тільки від вашого настрою, бажання і готовності святкувати Новий рік.