Як замазати прищі. Як зробити прищі непомітними.

Якщо перед урочистою подією або зустріччю на вашому обличчі все-таки з'явилося пара зрадницьких прищиків - не варто зневірятися і псувати через них все настрій. Озброївшись декількома засобами і запам'ятавши прості правила, ви зможете зробити їх практично непомітними. Отже, як правильно замазати прищі?
Інструкція
1
Для початку, якщо прищик великий і запалений, вдаючись до деякої хитрості: візьміть ватку, змочіть її краплями для очей і прикладіть на кілька хвилин до прищі. Це здорово зніме запалення і усуне червоність. Не гірше діє і безліч засобів, спрямованих на екстрене зменшення з'явилися «недругів», начебто точкових гелів і кремів.
2
Необхідно нанести основу - без неї маскування не ляже рівно і не триматиметься довго. Можна використовувати як спеціальну основу під макіяж, так і матирующий зволожуючий крем.
3
Тепер приступайте до маскування. Підберемо консилер: можна скористатися спеціальним консілером зеленуватого кольору, він допомагає усунути почервоніння. Добре, якщо він містить антисептик або масло чайного дерева і може трохи посприяти позбавленню від неприємного сюрпризу. Можна скористатися і маскувальним олівцем - головне, вибрати щільний і нежирний. Найчастіше вони містять протизапальні складові начебто саліцилової кислоти, а значить виконають подвійну задачу - маскування та лікування.
4
Тепер візьміть тональний крем і нанесіть а прищик точково і дуже легким шаром. Поплескували, а не розтираючими (розтиранням не тільки складно щось замазати, але ще й можна поширити інфекцію по решті ділянок шкіри). Надлишки крему можна прибрати спеціальним спонжем-губкою.
5
Тепер необхідно надати рівну матовість - візьміть легку пудру, пензлик і гарненько розтушуйте її по обличчю. Рівномірний матовий колір без жирного блиску НЕ концентруватиме увагу на локальних запаленнях, і маскування триматиметься довго.
Прищі вже давно не говорять про підлітковому віці. Їх поява пов'язана і з поганою екологією, і з неправильним харчуванням, і з проблемами зі здоров'ям, а можливо, це просто поганий стан шкіри обличчя. Поки ми боремося з появою прищів і займаємося усуненням цього недоліку, з'являється потреба приховати їх підручними засобами.
Вам знадобиться
  • Жирний крем, консилер (коригуючий засіб), тональний засіб
Інструкція
1
Нанесіть на обличчя жирний крем для того, щоб він пом'якшив шкіру, а конкретніше - суху поверхню проблемних ділянок.
2
Візьміть консилер (коригуючий засіб) і нанесіть його на необхідні вам зони. Не потрібно розмазувати його по шкірі, а слід просто забивати легкими рухами, поки не побачите, що проблемні ділянки більше не помітні. Після нанесення потрібно почекати доти, поки консилер НЕ підсохне і не буде більше стиратися.
3
Візьміть тональний засіб, у завдання якого входить приховати недоліки і розподіліть його по всій поверхні шкіри. Таким чином, воно створює єдину текстуру особи і ті ділянки, що ви замазували, стають невидимими, як і самі прищі.
Зверніть увагу
Консилер повинен бути жовтого або зеленого кольору, але ніяк не рожевого.