Як провести різдвяні канікули.

Зараз у росіян є можливість відпочивати на Новий рік і Різдво довго - цілих десять днів. Але виникає проблема, як же розподілити час так, щоб провести ці канікули весело і цікаво, і щоб вони запам'яталися на весь рік. Як же правильно організувати свій відпочинок?
Інструкція
1
Якщо ви любите закордонні подорожі і у вас достатньо грошей, придбайте зарубіжний тур на час канікул. При цьому майте на увазі, що вартість такої поїздки в Різдво буде вище, ніж, наприклад, в лютому. Але ви можете заощадити, якщо організуєте подорож самостійно, замовивши квитки на літак і місце в готелі.
2
Якщо ви любите активний відпочинок, подумайте в поїздці на лижний курорт. Вони є і в нашій країні, наприклад, в Сочі або на Алтаї. У такі поїздки добре їздити великою групою, з друзями - в цьому випадку можна заощадити на розміщенні, орендувавши один котедж на кілька людей. Це може обійтися дешевше, ніж індивідуальні номери в готелі.
3
В тому випадку, коли ви залишилися в своєму місті, ви також можете знайти багато цікавих розваг. Ознайомтеся з театральною і концертною програмою. Багато установ культури організують різні тематичні вечори та вистави для дорослих і дітей. Також різні святкові виставки та екскурсії можуть бути в місцевих музеях.
4
Дітей можна розважити походом на різні ранки, багато з яких проводяться вже після Нового року, ближче до Різдва. Також різні святкові вистави організовуються в цирках. У великих міських парках зазвичай встановлюють ялинки, і там ввечері проводяться різні розважальні програми за участю Діда Мороза та Снігуроньки. Вдень же в парках можна кататися на ковзанках і з гірок.
5
Позначте Різдво. До революції саме це свято було одним з головних в календарі. Різдво може бути хорошим приводом ближче познайомитися з православними традиціями російської культури. Для того щоб краще зрозуміти зміст і традиції цього свята, вивчіть те, як він відзначався раніше. Це можна зробити як по книгам, так і за матеріалами різним сайтів, в тому числі православної спрямованості.