Як отримати лист від Діда Мороза.

Багато років батьки самостійно підтримували в своїх дітях віру в Діда Мороза - символу чарівництва новорічних свят. Але деякий час тому з'явилася можливість підтримати цю віру ззовні - тепер кожен може замовити вітальну листівку від Діда Мороза. Але як же це зробити?
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - гроші для оплати послуги.
Інструкція
1
Виберіть, в якій організації ви хочете замовити лист . Їх існує досить багато. Наприклад, ви можете скористатися послугами таких сайтів, як «Вітальні листи» або «Пошта Діда Мороза». Також ви можете замовити привітання з «офіційної резиденції Діда Мороза» в місті Великий Устюг. Координати цих організацій можна знайти як в інтернеті, так і по оголошеннях в пресі.
2
Вирішивши, звідки ви хочете отримати привітання, виберіть його форму. Це може бути як вітальна листівка з відповідним написом, так і цілий набір в лист м, конвертом зі святковими марками і фотографією Діда Мороза. З резиденції у Великому Устюзі с лист м можна також замовити подарунок. Вітання також може бути іменним.Также зазвичай можна вибрати текст поздоровлення залежно від статі, віку та інтересів дитини, а також вид і колір паперу. Існують і тексти листів для дорослих людей, наприклад, якщо ви захочете привітати від імені Діда Мороза колег або родичів.
3
Знайшовши кращий варіант листа, оформите замовлення. Це можна зробити за телефоном або на сайті організації. Дізнайтеся вартість поздоровлення і умови оплати. Середня ціна такого письма без подарунків становить 100-150 рублей.Напрімер, на сайті резиденції Діда Мороза в Великому Устюзі замовлення слід оформляти таким чином - початку вибрати бланк, потім вказати прізвище, ім'я, по батькові , стать і вік адресата, бажану дату отримання листа і побажання до тексту поздоровлення. Ви можете також написати лист для своєї дитини повністю самостійно, і воно буде надруковано на відповідному святковому бланку.
4
Сплатіть лист так, як вимагає організація. Це може бути накладений платіж при отриманні конверта на пошті або передоплата з банківського рахунку або за допомогою «електронних грошей».
Зверніть увагу
Вітання краще замовляти заздалегідь. Багато, компанії, що займаються подібною розсилкою попереджають, що якщо замовлення було зроблено після 26 грудня, лист прийде вже після 1 січня.