Як замовити Діда Мороза.

Ще в радянський час з'явилася традиція запрошувати на Новий рік для дітей акторів, що зображають Діда Мороза і Снігуроньку. Але для того, щоб свято вдалося, ці люди повинні бути професіоналами. Як же знайти Діда Мороза, який дійсно принесе вам і вашим дітям святковий настрій?
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - гроші для оплати послуг актора.
Інструкція
1
Вирішіть, на яке свято ви шукаєте Діда Мороза. Для привітання дитину вдома в новорічну ніч і для проведення корпоративного вечора вам знадобляться різні люди. Вами період. Майте на увазі, що вартість роботи актора та ведучого в саму новорічну ніч буде в кілька разів вище, ніж за день до неї.
2
Знайдіть координати людини, яка виконуватиме роль Діда Мороза. Їх можна отримати, наприклад, в агентстві свят. Вони є в кожному великому місті. Також порадьтеся з друзями або родичами, можливо, хтось із них користувався подібною послугою і зможе порекомендувати вам певне агентство.
3
Перед тим як зробити замовлення, зустріньтеся особисто або докладно обговоріть по телефону з актором або представником агентства майбутню програму. Зазвичай ви можете вибрати з декількох варіантів - класичне поздоровлення для дитини вдома, свято для декількох дітей, проведення дорослого заходу. В привітання можуть бути додані оригінальні номери, наприклад, музичні, фокуси і так далі.
4
Дізнайтеся вартість послуг. Середні ціни по Росії вказати досить важко - вони відрізняються від регіону до регіону. У Москві в 2011 році вартість тридцятихвилинного поздоровлення Діда Мороза і Снігуроньки вдома у дитини становить три-чотири тисячі рублів перед Новим роком і доходить до десяти тисяч в саму новорічну ніч. В інших містах можна розраховувати на більш низькі цени.Стоімость проведення дитячого ранку буде, відповідно, вище поздоровлення одну дитину і зазвичай визначається індивідуально, в залежності від кількості присутніх дітей та тривалості вистави.
5
Підпишіть договір з агентством або артистом. На випадок якихось проблем цей документ буде підтвердженням того, що ви дійсно виплатили аванс або внесли повну передоплату за виступ.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RijOwknoRAE