Як позбутися пітливості пахв.

Зайва пітливість, особливо в літній час, створює масу неприємних моментів незалежно від того, проблема ця у вас або у сусіда по транспорту. Тому важливо виявити причини потовиділення під пахвами і боротися з ним комплексно.
Інструкція
1
Правило, розповсюджується усім, полягає в підтримці гігієни свого тіла. Мийтеся частіше і позбавляйтеся від волосся в пахвових западинах. Влітку приймайте душ кілька разів на добу, а голіться мінімум через день.
2
Користуйтеся дезодорантами-антиперспірантами. Ці помічники в боротьбі за сухі пахви найбільш поширені серед населення, і це не дивно, адже вони містять такі хімічні елементи як хлорид алюмінію або хлорид цинку, які звужують протоки потових залоз і, як наслідок, перешкоджають потовиділенню.
3
Зайву пітливість можуть викликати різні психологічні проблеми, стрес, невпевненість в собі, а також захворювання ендокринної, нервової, серцево-судинної систем. Більш того, пітливість може бути ознакою цукрового діабету, тому пройдіть комплексне дослідження в місцевій поліклініці, щоб бути впевненим у власному здоров'ї.
4
Рясне потовиділення може бути наслідком переїдання. Вживайте в їжу якомога менше жирних, солоних, цукристих і гострих продуктів, особливо це стосується харчування в літній час. Обмежте споживання алкоголю, який збільшує загальну температуру організму.
5
Існують народні засоби в боротьбі з пітливістю. Купіть в аптеці шавлія, в листя якого входять речовини, що запобігають сильне потовиділення. Заваріть окропом листя шавлії і щодня прикладайте компреси до пахв. Завдяки цій процедурі ви позбудетеся від неприємного запаху поту.
6
Шавлія ви можете приймати і в якості настойки всередину. Один стакан трави шавлії залийте 400 мл окропу і настоюйте протягом півгодини. Пийте тричі на день по 1/3 склянки.
7
Існують хірургічні способи зменшення пітливості, наприклад, введення ботокса в пахвову западину, а також сімпатектомія і кюретаж, які впливають на нервові закінчення і блокують їх, тим самим перешкоджаючи потовиділенню. Дізнатися про ці методи, а також про протипоказання, ви можете в спеціалізуються клініках.