Як відключити таймер.

Системним таймером , підключеним до лінії запиту на переривання IRQ0, забезпечений будь-який комп'ютер. Їм можна з легкістю управляти, а при бажанні відключити. Таймер видно в самому низу робочого стола, оскільки безпосередньо є його компонентом.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з встановленим на ньому таймером.
Інструкція
1
Врахуйте, що якщо таймер на вашому комп'ютері запущений в звичайному режимі, ви не зможете маніпулювати органами його управління, використовуючи кнопку Enter. Для того щоб доступ до управління був відкритий, закрийте програму і перезавантажте її знову. Інтерфейс таймера виконаний в стилі скіна Winamp Modern, тому користуватися їм зовсім не складно. Зазвичай він реалізується на таких мікросхемах як Intel 8254 або Intel 8253. Для кожної з цих мікросхем підходить свій комп'ютер. Наприклад, мікросхема Intel 8254 призначена для комп'ютерів IBM AT і IBM PS/2, а мікросхема Intel 8253 для комп'ютерів IBM PC і IBM XT.
2
Щоб повністю припинити роботу таймера ви повинні викликати Диспетчер завдань Windows, натискаючи комбінацію клавіш Ctrl + Alt + Del або Ctrl + Shift + Esc. У списку, знайдіть процес під ім'ям Stoppc і натисніть кнопку "Завершити процес". Після цієї команди таймер на вашому комп'ютері відразу ж буде відключений. Варто відзначити, що перш ніж повністю відключати таймер, запитайте себе, а чи дійсно того вимагає ситуація, так як відключити завжди набагато легше ніж відновити.
3
Крім ручного відключення таймер може відключатися автоматично, як тільки він виконає задану задачу (сплячий режим комп'ютера або його блокування). Якщо таймер не вимагає повного відключення, то просто згорніть його в системний лоток (трейм), за допомогою кнопки «Згорнути» на верхній панелі. Працюючи в прихованому режимі, таймер після запуску взагалі зникає з робочого столу. Крім цього, перервати роботу таймера може його обробник, який контролює роботу двигунів НГМД, а також збільшує значення чотирьохбайтового змінної, кожен раз, на одне поточне значення за адресою 0000: 046Ch, розташованому в області даних bios.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на послідовність запуску програми, якщо ви хочете внести зміни в її налаштування, то не натискайте кнопку «Пуск», інакше доведеться таймер перезапускати.
Корисна порада
Якщо таймер згорнуть, то можна подивитися режим його роботи просто навівши мишку на його іконку.