Як вирахувати ріст дитини.

Вже не одне покоління батьків турбує питання, яким буде зростання дитини, коли він стане дорослим. За зростання ом дітей необхідно стежити як батькам, так і лікарям. Для цього дітям, аж до під зростання кового віку, необхідно проходити регулярні обстеження і вимірювати свій зростання .
Інструкція
1
Для розрахунку майбутнього зростання а дитини скористайтеся формулою: візьміть зростання папи, складіть його з зростання ом мами, розділіть отриману суму на два, додайте 9 см для хлопчика або відніміть 3 см для дівчинки. Але результат не завжди виходить точним.
2
Пам'ятайте, що вирахувати зростання дитини на 100% неможливо, оскільки є ряд факторів, які впливають на процес розвитку зростання а. Знайте, що в основному майбутній зростання дитина отримує в спадок від батьків. Фахівці стверджують, що зростання -категорія генетична, тому зростання малюка може успадкувати від бабусь і дідусів.
3
Майте на увазі, що на зростання дитини може позначитися куріння і вживання алкогольних напоїв вагітною жінкою. Незважаючи на те, що зростання дитини в основному визначається генетичним формулами, майбутні мами утримуйтеся від шкідливих звичок, щоб не заважати маленькому крихітці, розвиватися правильно. Крім цього, куріння і алкоголь викликають інтоксикацію, тобто отруєння організму. Саме через це до дитини через плаценту надходить менше кисню і поживних речовин, які так необхідні для розвитку і зростання а малюка.
4
Не забувайте, що параметри зростання а дитини можуть змінюватися, тобто якщо дитина народилася з маленькою вагою, це не означає, що він завжди буде маленьким. У тому випадку якщо малюк генетично запрограмований стати високим богатирем, він ним стане, особливо якщо не зіткнеться в дитинстві з серйозними захворюваннями. Уповільнити зростання дитини може токсикоз, вірусні інфекції і неправильне харчування під час вагітності, складні спадкові, хромосомні порушення або вади розвитку кісток.
5
Зверніть увагу, що деякі види спорту можуть заважати розвитку зростання а дитини, тому більш розумне розподіл фізичного навантаження допоможе тілу дитини розвиватися гармонійно.