Як навчитися плести фенечки.

Майстерності рукодільниць немає меж, тому речі, зроблені ними, дивують і захоплюють нас. Зараз з'являються нові і більш складні способи створення прикрас з бісеру. Але для того, щоб робити такі речі, спочатку потрібно навчитися виконувати прості елементи. Почніть з виготовлення звичайних браслетів-фенечек.
Вам знадобиться
  • - бісер різних кольорів;
  • - волосінь;
  • - запальничка;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Перед роботою підготуйте необхідний матеріал та інструменти. У даному випадку - бісер, волосінь (або шовкову нитку), ножиці. Відміряйте волосінь такої довжини, щоб її можна було два рази обмотати навколо зап'ястя. Якщо ви вирішили скористатися шовковою ниткою, то потрібно спеціальна тонка голка. Якщо голки немає, то при плетінні періодично змащуйте воском кінець нитки, щоб він не розпускався і вам було зручно працювати.
2
Перше, з чого починається виготовлення фенечек - закріплення бісеру на волосіні. Для цього навчитеся робити вузол. Щоб він був непомітний, надягніть намистину з одного боку нитки, пропустіть її приблизно на відстань 2 см. Потім візьміть цей кінець волосіні і пропустіть його через цю ж намистину, протягнувши в протилежне отвір. Залежно від товщини жилки це можна повторити ще раз. Тепер оплавьте кінчик волосіні над свічкою або запальничкою.
3
Після того, як закріпили першу намистинку, нанизуйте на нитку бісер такого ж кольору. Щоб фенечка була різнобарвна, візьміть намистини ще одного кольору, краще контрастного. Через 5 деталей основного кольору надіньте на волосінь 4 намистини іншого. Тепер просмикніть вільний кінець нитки в першу з одягнутих намистин іншого кольору у напрямку нанизування інших трьох. Затягніть волосінь. Вийшов елемент «Ягідка».
4
Потім знову надіньте 5 намистин основного кольору і 4 іншого, повторіть виконання елементу. Як тільки ланцюжок буде потрібного вам розміру, закінчите роботу. Для цього пропустіть робочий кінець волосіні через найпершу намистину, на якій закріплювали нитку. Зробіть вузлик таким же способом, як на початку роботи, потім припечіть кінець нитки.
5
Наступний елемент для створення фенечек - «Листок». Виконується він так само, як і «Ягідка», тільки надіньте не 4, а 6 або більше намистин допоміжного кольору. При виготовленні прикраси спробуйте чергувати ці два елементи. В якості основного кольору візьміть білий бісер, листочки виконайте зеленим, а ягоди - червоними намистинами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EOvtJv-NKZM