Як накрутити локони. Як накрутити красиві Лока.

Якщо ви мрієте про пружних, красивих, блискучих локонах, які можуть радувати вас і приковувати погляди оточуючих протягом усього дня, знайте: цього досягти досить просто. Слід просто ознайомитися з деякими правилами. Отже, як накрутити локони?
Інструкція
1
Якщо ви бажаєте використовувати бігуді, накручувати волосся потрібно попередньо добре промокнув рушником і давши їм підсохнути самостійно. Мокре волосся ні в якому разі накручувати не можна, волосся під впливом води стає важким і дуже легко розтягується. Перевага бігуді перед іншими способами завивки очевидні: вони майже не впливають на структуру волоса, навіть якщо ви підсушує закручені локони феном.
2
Нанесіть невелику кількість пінки або мусу (розмір не повинен бути більше крупного волоського горіха) і приступайте до накручування окремих пасом. Перед накручуванням волосся повинні бути вимиті шампунем із зволожуючим кондиціонером, обережно і добре розчесані - в такому випадку локони будуть рівними і акуратними.
3
Після того як ви акуратно зняли бігуді, розділіть волосся пальцями або гребінцем і рідкісними зубчиками, злегка збийте волосся біля коріння і закріпіть локони лаком.
4
Якщо ви користуєтеся спеціальною насадкою для плойки, нанесіть на трохи вологе (майже сухі) волосся термозахисний спрей з ефектом фіксації, розділіть волосся на пасма, заколіть їх великими шпильками і починайте закручувати по одній, починаючи з одного боку голови. Не старайтесь в цілях більш сильної фіксації посильніше «припекти» волосся - досить усього декількох секунд. Сухе волосся набагато гірше тримають фіксацію, ніж здорові і добре зволожені.
5
Якщо ви володарка довгих і густого волосся, завдання трохи ускладнюється, але якраз на таких волоссі локони і кучері виглядають виїгришней всього! Вибирайте засоби для укладки з трохи більш сильним ступенем захисту. Лак для волосся краще вибрати з ефектом невидимої фіксації та підтримки, але щоб уникнути надмірного обважнення волосся не варто наносити його занадто багато.