Як видавити сік з лимона.

Лимонний сік - універсальний інгредієнт. Ви можете додавати його в заправку для салату, в напої, коктейлі і просто в воду, готувати з нього лимонад, маринувати в ньому. Він покращує смак курки і риби, робить ніжний і тонкий аромат, прекрасно підходить для багатьох десертів і, не варто забувати, є джерелом вітаміну С.
Інструкція
1
Підготуйте лимони заздалегідь, якщо вам потрібно отримати з них якомога більше сік а. Лимони кімнатної температури дадуть більше сік а, ніж ті, які щойно витягнуті з холодильника. Лимон, який ви попередньо з силою прокотите кілька разів по стільниці, натискаючи на нього долонями, буде не тільки соковитіше, але і за рахунок того, що ви пошкодите оболонку навколо м'якоті, сік буде текти вільніше. Самим соковитим буде лимон, який ви, перед віджиманням, помістіть на 15-20 секунд в мікрохвильову піч.
2
Розріжте лимон навпіл і видавіть з нього сік , просто стиснувши в руці. Це самий елементарний спосіб, що не вимагає ніяких додаткових пристосувань. Деякі професійні кухарі підставляють під поточний сік другу руку й примудряються зловити насіння лимона. Це ефектно, але краще використовувати невелику ситечко.
3
Наріжте лимон на скибочки і помістіть в спеціальні затискачі, якщо вам потрібно полити блюдо лимонним сік ом безпосередньо перед тим, як приступати до їжі. Якщо у вас немає таких пристосувань, нічого страшного - наріжте лимон клинами і прикрасьте їм блюдо. Видавити трохи лимонного сік а з такого клини можна і пальцями.
4
Використовуйте просту сік овижімалку для цитрусових. Розріжте лимон навпіл і повільними обертальними рухами насадите половинку на виступаючу частину. Сік пройде через ситечко і збереться всередині, в окремій посудині. Повторіть операцію з другою половинкою.
5
Існують ручні сік овижімалкі для цитрусових із лійкою і без. Соковижималка без воронки, як правило, робиться з дерева і являє собою ребристу «шишку» на палиці. Крутний рухами занурюйте таку вижімалу в лимон, трохи нахиливши його над посудиною, в який ви збираєте сік . Ручні сік овижімалкі з лійкою робляться з дерева. Один кінець у них є широку трубку з зазублинами, на іншому - воронка. Зазубрений кінець вставляється в лимон і через воронку вручну вичавлюється сік .
6
Видавлюйте сік за допомогою електричної сік овижімалкі, якщо він потрібний вам у великій обсязі, наприклад, на лимонний курд. Електричні сік овижімалкі зазвичай забезпечуються покроковими інструкціями, але якщо у вас така загублена, то просто поріжте лимон на скибочки, завантажте його в сік овижімалку і знайдіть на панелі приладу, близько регулятора, картинку з зображенням лимона. Встановіть тумблер на потрібній вам позначці і вичавіть сік .
7
Якщо вам потрібно всього кілька крапель сік а, проткніть шкіру лимона дерев'яною зубочисткою, видавіть потрібну вам кількість і вставте зубочистку назад у прокол. Так лимон НЕ засохне і не зіпсується. Якщо вам потрібен сік тільки з половинки лимона, другу можна зберігати в холодильнику в спеціальній лимонниця або, просто накривши зріз харчовою плівкою.