Як купити мавпу.

Звичними кішками, собаками і хом'яками в будинку вже нікого не здивуєш. Останнім часом стало дуже модно і престижно тримати екзотичних тварин. Найзабавнішими вважаються мавпи. Щоб вихованець відчув себе домашнім тваринам, слід докласти зусиль для створення умов утримання.
Інструкція
1
Якщо ви захотіли порадувати себе або свою дитину мавпочкою, то спочатку дізнайтеся, які види мавп дозволено містити в Росії, а які заборонено. Не чекайте моменту, коли дізнаєтеся, що держите мавпу незаконно.
2
Прочитайте різні реклами та оголошення про продаж мавп різних видів, виберіть вид, доросла особина якого буде маленького розміру. Дізнайтеся у фахівців про звички тварини, особливості утримання.
3
Розрахуйте свій бюджет. Екзотичні тварини коштують недешево. Купівля вихованця подія радісна, але це не повинно боляче вдарити по сімейному бюджету.
4
За покупкою краще вирушайте в зоомагазин. Там тварини міститися в належних умовах, на всіх достатньо прав. Купіть клітку, необхідне обладнання для неї, поводок. Після того, як придбали вихованця, покажіть його ветеринару. Зробіть необхідні щеплення.
5
Не забувайте, що мавпа представник дикої природи, незважаючи на зовнішню миловидність, повадки у неї достатньо агресивні. Мавпочки милі поки маленькі. Рано чи пізно у неї проявляться інстинкти.
6
Тримайте мавпочку в клітці, періодично випускаючи на волю. Не залишайте її без нагляду; розбитий посуд, розкидані продукти, зіпсовані меблі, розірвані речі - ось результат вашої безпечності.
7
Врахуйте, що мавпу практично неможливо привчити до туалету або підгузку. Іспражніться вона буде на підлогу і килими. Щодня потрібно чистити клітку і дезінфікувати її. Якщо ви не готові це терпіти довго, одразу відмовтеся від затії купити тварину. Мавпи живуть до сорока років.
8
Доросла мавпа досить агресивна; як і в природі, намагається відстояти своє домінування, ви можете піддатися нападу. Не намагайтеся виховувати її як дитину, це дика тварина.