Як послати лист Діду Морозу.

Новий рік люблять усі без винятку, адже це час подарунків і сюрпризів, чудес і чарівництва. А щоб отримати подарунки від Діда Мороза, необхідно заздалегідь написати йому лист . Але як його відправити? Можна покласти лист під подушку або килимок, можна навіть замовити новорічне послання. Але найкращий варіант - відправити лист поштою.
Інструкція
1
Всі знають, що Дід Мороз живе в місті Великий Устюг. Там з незапам'ятних часів знаходиться його резиденція. А адресу, куди можна відправити ваше лист , такий: 162390, Вологодська область, м Великий Устюг, Будинок Діда Мороза.
2
Недавно з'явився і ще один будинок Діда Мороза, але вже в Московській області. Лист туди можна відправити за адресою: 109472, Москва, Кузьминський ліс, Дідові Морозу .
3
Також ви можете послати лист фінському Санта Клаусу, що живе на півночі Фінляндії - Лапландії. Тільки послання ваше має бути англійською мовою і в міжнародному конверті. Адреса Санта Клауса: 96930, Finland, ROVANIEMI, home Santa Claus.
4
Дід мороз також крокує в ногу з часом і обзавівся своєю інтернет-сторінкою. З його офіційного сайту http://www.dom-dm.ruс/ви також можете відправити повідомлення.
5
Але для того, щоб Дід Мороз обов'язково відповів вам, необхідно правильно написати лист . Спочатку привітайте Дідові шку Мороза, поцікавтеся його справами, побажайте йому здоров'я. Детально розкажіть Дідові Морозу про себе - як звуть, скільки років, як ви вели себе в цьому році. Головне - не обманювати і розповідати тільки правду. Побажайте також щастя і радості всім своїм близьким і друзям. Але бажати це необхідно щиро, від чистого серця. Ну а далі можна переходити до найголовнішого. Ви можете попросити Діда Мороза про невеликий подаруночки, який зробить ваше свято трохи щасливішими. Але подарунок не повинен бути занадто дорогим. В кінці листа обов'язково попрощайтеся. Якщо ви написали лист правильно, то Дід Мороз обов'язково його отримає і відповість вам.
6
Листи Дідові Морозу краще почати писати заздалегідь, вже в листопаді місяці. Тоді відповідь лист і подарунки від нього прийдуть без запізнень. На думку самих жителів Устюга, найкращим днем для прохання подарунків вважається 4 грудня. Саме в цей день треба починати готуватися до Нового Року.
Багато маленькі діти вірять в існування Діда Мороза, і чекають, що в новорічну ніч він принесе і покладе під ялинку саме той подарунок, про який вони мріють. Тому ідея написати листа Діду Морозу нерідко приходить їм в голову - і це цілком закономірно, інакше як же Дід Мороз дізнається, які саме подарунки дитина бажає отримати на свято?

На жаль, дуже часто такі листи залишаються без відповіді - в цьому випадку батьки зазвичай говорять дітям, що Дід Мороз занадто зайнятий, щоб відповідати всім хлопцям на листи.

Але на самому ділі для того, щоб відправити лист Діду Морозу, і знати, що воно напевно потрапить до адресата, а можливо, навіть отримати на нього відповідь, досить просто правильно написати адресу. Вважається, що Дід Мороз живе в далекому місті на півночі Росії - Великому Устюзі. До речі, не так давно там навіть почали будівництво спеціальної будівлі пошти для того, щоб зберігати листи, адресовані Дідові Морозу. Щорічно в Великий Устюг приходить понад 300 тисяч листів, які виділені на нього. В общем-то, кращим часом для того, щоб написати листа Діду Морозу, є початок грудня, але перші листи починають приходити ще в листопаді. Дід мороз відповідає на листи, в Росії навіть існує розроблений управлінням Федеральної поштової служби спеціальний штемпель, тому листи від Діда Мороза важко сплутати з якимись іншими. Точна адреса Діда Мороза - 162390, Вологодська область, місто Великий Устюг «Будинок Діда Мороза». Оскільки Дід Мороз любить подарунки і увагу, не забудьте докласти до листа віршик чи малюнок - і тоді він Вам обов'язково відповість.

Якщо вашій дитині хочеться написати Санта-Клаусу - іноземному аналогу Діда Мороза - доведеться писати англійською, і відправити лист за адресою: Santa Claus, Joulupukin kamman. 96930 Napapuri. Rovaniemi, Finland.