Як організувати відеотрансляцію.

Організувати відеотрансляцію може кожен користувач мережі інтернет. Для цього достатньо мати веб-камеру, швидкісне та сталий підключення до інтернету, а також деякі програми. Відео в прямому ефірі при цьому може дивитися величезна кількість людей.
Інструкція
1
Завантажте та встановіть на комп'ютер спеціальний додаток WebCamPlus з офіційного сайту проекту за адресою http://webcam.akcentplus.ru/. Переконайтеся в працездатності мікрофону і веб-камери, після чого відкрийте програму і почніть власну відеотрансляцію , яку можна буде розмістити на свій сайт або в блог. Для старту трансляції натисніть на відповідну кнопку в головному вікні програми. За допомогою цієї утиліти дуже зручно організовувати безперервні відеотрансляції зі стаціонарних відеокамер.
2
Зайдіть на портал Mail.Ru і створіть на ньому власний аккаунт (заведіть електронну пошту). Після закінчення реєстрації, перед натисканням на кнопки «Зареєструватися» виставте галочку в рядку «Створити Мой Мир». Після цього відкрийте вашу сторінку в соціальній мережі «Мій Світ», яка була створена в процесі регістраціі.Для організації трансляції натисніть на посилання «Відео», а на наступній сторінці клікніть по посиланню «Створити відеотрансляцію ». Після цього завантажиться сторінка трансляції, на якій необхідно буде перевірити працездатність оборудованія.Убедітесь в нормальній роботі веб-камери, після чого натисніть на кнопку «Почати трансляцію». Щоб поділитися транслюється картинкою з друзями, скопіюйте посилання, розташовану під відео, і відправте її в свій блог, на сайт, або по електронній пошті або за допомогою програм обміну миттєвими повідомленнями.
3
Відкрийте сайт Smotri.com - ресурс найбільшого російського відеохостингу. Для отримання можливості трансляції власного відео, зареєструйтеся на цьому сайті. Після реєстрації зайдіть на нього під своїм акаунтом і клацніть по посиланню «Створити трансляцію», яка з'явиться на головній сторінці. Потім виберіть тип майбутньої трансляціі.Трансляція може бути або тимчасовою, після закінчення якої запис не збережеться, або постійною, до якої можна буде повернутися в будь-який момент. Зробіть вибір, включіть веб-камеру і мікрофон і почніть власну трансляцію в прямому ефірі.
Щоб організувати в інтернеті відео- трансляцію , можна скористатися лише одним стільниковим телефоном з підтримкою 3G інтернет-з'єднання і спеціальним інернет-сервісом, на якому транслюватиметься ваше відео. Ви зможете також відправити його на будь-який сайт.
Вам знадобиться
  • - Стільниковий телефон;
  • - додаток для передачі трансляції;
  • - комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Скористайтеся одним з інтернет-сервісів, що дозволяють транслювати відео, приміром, bambuser.com або qik.com. У кожного сервісу є власні базові настройки, кожні зі своїми особливостями. Тому варто вибирати сервіс, який буде підтримувати ваша модель стільникового телефону.
2
Пройдіть на обраному сервісі реєстрацію і скачайте звідти на ваш телефон спеціальну програму. Відкрийте програму, зайдіть з вашими ім'ям користувача і паролем, після чого виберіть відповідні програмні налаштування, в яких потрібно визначитися з потрібним розміром відео, його швидкістю, якістю аудіо та іншими. На якість відео безпосередньо впливає швидкість вашого інтернет-з'єднання. Якщо вона не досить швидка, то є ймовірність, що влаштувати в прямому ефірі трансляцію не вийде. У цьому випадку варто спробувати знизити якість картинки і відтворити відео заново.
3
Розпочніть запису і трансляції після закінчення настройки. Зазвичай зробити це можна натисненням всього однієї кнопки. Попередньо встановіть потрібний доступ до трансляції, можна зробити його прихованим (private) або відкритим (public). Приховану трансляцію зможете переглядати тільки ви самі з особистого облікового запису, а відкрита трансляція демонструється для всіх користувачів.
4
Можна додати до відео коментарі у вигляді субтитрів. Щоб це зробити, потрібно виконати вхід з вашого аккаунта на сервіс через телефон або ж персональний комп'ютер. Так само у ваших інтересах подумати, зберігати відео на сайті чи ні. Краще робити це для основних трансляцій, щоб потім була можливість переглядати їх ще раз.
Зверніть увагу
До мобільному телефону, який використовується для ведення трансляції при необхідності можна підключити відеокамеру за допомогою відео-кабелю або перехідника і вести трансляцію прямо з неї.