Як опустити струни на гітарі. Як збільшити дірку в гітарі для струн.

Від того, наскільки близько струни розташовані до грифа, залежить зручність гри на гітарі і якість извлекаемого звуку. Якщо відчуваєте складності при постановці акордів, а звук гітари глухий і нечіткий, спробуйте опустити струни .
Інструкція
1
Відрегулюйте висоту струн за допомогою ключа. Спосіб зміни висоти струн по відношенню до ладів залежить від типу гітари. Більшість акустичних гітар оснащені спеціальним анкерним болтом, що знаходяться в підставі грифа зовні або всередині деки. У комплекті до такого інструменту йде шестигранний ключ. Для регулювання висоти струн потрібно вставити шестигранник в отвір і три рази повернути його за годинниковою стрілкою. Після цього перевірте, як звучать струни . Для цього дерните їх, затискаючи на першому, п'ятому, сьомому, дев'ятому, дванадцятому та на найближчій до деки ладу. Якщо звук чистий і струни
2
Попрацюйте з порожком. Класичні акустичні гітари не оснащені анкерним болтом. Для зміни висоти струн в них потрібно міняти або підпилювати нижній поріжок. Природно, для цього доведеться зняти струни . Знявши нижній поріжок, підпиляєте його за допомогою напилка з того боку, поверхня якої стосується деки, а не струн, або замініть його на новий з меншою висотою. Якщо спиляли занадто багато, підкладіть під поріжок шматочок пластику або твердого дерева підходящої товщини. Можливо, після зміни висоти струн на таких гітарах доведеться підпилювати або міняти лади і поглиблювати передній поріжок. Якщо не впевнені у своїх силах, віддайте інструмент фахівця.
3
Використовуйте викрутку, якщо є така можливість. Для більшості електро- і бас-гітар є варіант змінити висоту натягу кожної струни окремо. Для цього потрібно підтягувати або послаблювати гвинтики, що знаходяться у їх підстави, за допомогою викрутки.
Зверніть увагу
Анкерний стрижень (анкер гітари) - це металевий стрижень всередині грифа гітари товщиною близько 5-6 мм. На одному з кінців анкера (а іноді на обох) знаходиться болт, за допомогою якого можна регулювати силу натягу стрижня. Натяг в свою чергу впливає на ступінь прогину грифа.
Корисна порада
Ось тому був придуманий «анкер», який збільшує міцність конструкції грифа, а також дозволяє відрегулювати прогин грифа гітари. Основні види «анкерів»: 1. Одинарний (класичний) - найпоширеніший вид анкерного стержня, один кінець якого з регулювальним болтом, а інший фіксується в грифі.