Як дізнатися наявність квитків на поїзд. Як перевірити наявність квитків на поїзд.

Подорожі роблять життя набагато яскравіше. Для багатьох вони починаються ще з пошуку і покупки квитків . Щоб підібрати найбільш зручні місця за прийнятними цінами, потрібно знати способи, за допомогою яких можна дізнатися про наявність квитків на той чи інший поїзд.
Інструкція
1
Відвідайте залізничний вокзал. Причому місце вашого призначення не грає ніякої ролі. Наприклад, якщо ви хочете відправитися Санкт-Петербург, вам не обов'язково їхати на Ленінградський вокзал. Інформацію про наявність квитків ви можете отримати на будь-якому вокзалі міста. Підійдіть в вікно для довідок і скажіть оператору дату передбачуваної поїзд ки. Він повідомить вам, чи є квитки на який Вас поїзд.
2
Скористайтеся спеціальним терміналом. Якщо ви хочете вирішити поставлене перед вами завдання без допомоги оператора, рушайте на вокзал або в пункт продажу квитків , обладнаний терміналами РЖД. Наявність терміналів в тому чи іншому місці можна уточнити в інтернеті . Введіть в терміналі місце відправлення і пункт призначення, виберіть потрібну дату і натисніть іконку « Наявність квитків ». Перед вами з'явиться список поїзд ів. Навпаки номера кожного поїзд а стоятиме цифра, що означає кількість вільних місць.
3
Зайдіть на офіційний сайт РЖД і знайдіть цікаву для вас інформацію. Для цього введіть в пошуковику «РЖД» і перейдіть за посиланням. Потрапивши в головне меню сайту, введіть у верхньому лівому куті пункт відправлення та призначення, а також уточніть дату поїзд ки. Далі натисніть «Знайти». Перед вами з'явиться список поїзд ів. З правого боку будуть вказані літери, які означають тип вагона: купе, плацкарт, сидячий. Клікнувши на будь-яку з букв, ви зможете дізнатися, яка кількість вільних місць мається на вагоні.
4
Відвідайте найближчий пункт продажу квитків . Там вам може бути надана цікавить вас інформація. Однак зверніть увагу на те, що покупка квитків в цих пунктах обійдеться вам дорожче, ніж на вокзалі і в терміналах РЖД.
5
Уточнюйте час відправлення поїзд а, при пошуку квитків . Це допоможе вам отримати більш повну інформацію. Найчастіше термінали і інтернет-сайти видають не весь перелік поїзд ов, якщо не був вказаний точний інтервал часу.