Як написати резюме про свою фірму. Як має виглядати резюме.

Резюме фірми - найважливіший документ, своєрідна візитна картка компанії, за якою ділові партнери будуть складати початкове думку. Якщо роботу над резюме доручили саме вам - це говорить про те, що ви на хорошому рахунку у начальства, і кредит довіри до вас високий.
Інструкція
1
Обговоріть з керівником фірми або іншою посадовою особою, до відання якого належить це питання, як має виглядати резюме в готовому вигляді: яким воно має бути за обсягом, які аспекти повинні привертати особливу увагу, чи будуть присутні ілюстрації і т. д. Нижчеподаний план корегуйте з урахуванням побажань керівництва.
2
Напишіть повне найменування фірми та її коротку історію.
3
Вкажіть, в якій галузі працює фірма, в чому полягає суть діяльності. Опишіть вироблені фірмою продукти, що надаються послуги, виконувані роботи. Обрисуйте географію продажів.
4
Дайте відомості про керівника і співробітників, що займають найбільш значимі посади. Додайте загальну інформацію про наявність фахівців та їх кваліфікації.
5
Охарактеризуйте поточний стан справ фірми. Дайте відомості про ринок надаваних послуг/виробленої продукції/виконуваних робіт. Позначте коло потенційних споживачів. Назвіть основних конкурентів і на їх фоні покажіть конкурентні переваги компанії. Наведіть кількісні показники, на підставі яких кожен може зробити висновки на користь організації.
6
Опишіть перспективи розвитку фірми і її проектів. Наочно і переконливо виглядатиме план розвитку, в якому кожен етап поєднана з конкретним тимчасовим періодом.
7
Обгрунтуйте фінансову доцільність діяльності фірми. Відобразіть фінансові потреби і термін окупності вкладених коштів.
8
Завершіть резюме наданням повної контактної інформації: поштової адреси, сайту, адреси електронної пошти, телефону, факсу. Якщо організація велика, слід дати перелік контактних даних конкретних посадових осіб, відповідальних за різні напрямки.
Корисна порада
Для складання резюме фірми знадобиться багато вихідних даних. Налагодьте співпраця з відділами або працівниками, які володіють необхідною інформацією і будуть її предоставлять.Оптімальний обсяг резюме фірми - чотири-п'ять сторінок. Менший обсяг виглядатиме несолідним, більший - зайво роздутим.
Більшість людей знає, як потрібно складати резюме про прийом на роботу, але мало хто розуміє, як написати такий же документ про фірму. Такого виду резюме демонструє досвід компанії, але не окремого працівника. Розглянемо спосіб написання даного документа.
Вам знадобиться
  • - канцелярське приладдя.
Інструкція
1
Почніть складати ваше резюме, написавши офіційну назву компанії в верхній частині сторінки. Оскільки даний тип документа не обмежений у розмірах, як, наприклад, приватне резюме (воно в основному вміщується на двох сторінках), використовуйте більший і жирний шрифт.
2
Додайте в опис наступний розділ під назвою «власник», «рада директорів» або який-небудь інший відповідний керуючий орган компанії. Опишіть найпомітніших представників фірми і дати їх приєднання до компанії. Це дуже впливає на кредит довіри до цієї фірми.
3
Увімкніть також наступний розділ: «напрями діяльності» або «сфери діяльності». У цій категорії перерахуйте всі основні функції компанії: фінансовий аналіз і дані про витрати, навчання управлінню капіталом, підвищення ефективності виробництва. Потенційний клієнт повинен мати можливість поглянути на цей список і відразу представити функціональні можливості компанії.
4
Напишіть також розділ «поточні клієнти»/«завершені проекти» або будь-яку іншу категорію, яка буде докладним чином розкривати досвід компанії. Для кожного розділу включите ім'я клієнта, вартість проекту, а також послуг, що надаються фірмою. Цей список повинен бути якомога більш розгорнутим.
5
Завершіть написання резюме про фірму складанням списку посилань. Вони повинні включати банки, державні структури або інші установи, які можуть підтвердити кредит довіри компанії. А також її послужний список і загальну компетентність. По можливості включите в нього 5 або 10 елементів.
6
Віддайте на перевірку 3 або 4 людям зі свого оточення (які знайомі з описуваної фірмою), щоб вони могли оцінити грамотність даного резюме і висловити свою думку з приводу недопрацювань. Прислухайтеся до даних зауважень і виправте огріхи. Перепишіть резюме, якщо буде потрібно.
Зверніть увагу
На конкретність що заповнюється інформацією кожному розділі резюме.
Корисна порада
Проконсультуйтеся з тими людьми, які знають фірму зсередини, про яку ви складаєте резюме.