Як переконати начальника підвищити зарплату.

Більшість керівників вважає, що якщо працівник не просить підвищення заробітної плати - значить йому це не потрібно. А бути просто кваліфікованим і дисциплінованим працівником для збільшення платні недостатньо, потрібно ще переконати начальника підвищити зарплату.
Інструкція
1
Складіть план переговорів. Основна ваша задача - обґрунтувати користь, яку отримає організація і особисто керівництво від виконання вашої просьби.Продумайте варіанти можливих заперечень і сформулюйте свої відповіді на них.
2
Оберіть відповідний момент і привід для прохання. Наприклад, у зв'язку з новим проектом зросли ваші посадові обов'язки. Або в результаті ваших дій зріс прибуток компанії (як варіант - в наявності економія бюджету). Словом, привід має бути обґрунтованим, найкраще підтвердити його конкретними цифрами.
3
Морально підготуйтеся до розмови: вселите собі, що ви йдете не просити милостиню, а запропонувати керівництву компанії оплачувати вашу працю відповідно до реальних пропозиціями на ринку праці.
4
Для переговорів одягніться максимально солідно для своєї посади. Тримайтеся впевнено і спокійно. За статистикою - ці нескладні правила збільшать можливість позитивного вирішення на 25%.
5
Не починайте розмову у збудженому емоційному стані. Не використовуйте фрази - «працюю більше всіх, а отримую менше» або «піду до конкурента». Швидше за все це призведе до прямо протилежного результату.
6
Чітко визначте бажану суму і обов'язково озвучте її в розмові, щоб у результаті не отримати сміховинну прибавку до зарплати.
7
Найголовніший аргумент прибережіть наостанок, як відомо - Останнім запам'ятовується краще. Якщо ви озвучите всі аргументи на початку бесіди, тема може розмитися. При частому повторенні одних і тих же фраз вас сприймуть скаржником, одержимим нав'язливою ідеєю.
8
Постарайтеся отримати конкретну відповідь на своє прохання. Навіть якщо він буде негативним, краще мати певне уявлення про своє майбутнє доході. По крайней мере, ви будете знати, потрібно шукати нове місце роботи або ж поки залишатися на старому.
Навички переконання необхідні при влаштуванні на роботу. З декількох кандидатів бажане місце отримає лише один. Великий ризик піти ні з чим, тому треба вчитися бути переконливим, щоб не експериментувати по ходу справи. Бажано представляти спільний план дій, що веде до успіху.
Інструкція
1
З'ясуйте особливості роботи. Їх можна дізнатися, зателефонувавши до компанії перед співбесідою. Повідомте, що надішлете резюме, але хотіли б уточнити обов'язки співробітника компанії. Коли будуть розповідати, робіть позначки, щоб не упустити деталей.
2
Підготуйте по 3 аргументу для кожної обов'язки. Ви повинні довести, що підходите для даної посади. Якщо підходящих доказів немає, створіть їх за той час, який залишився до співбесіди. Подумайте, які якості потрібні співробітнику для виконання заявлених компанією завдань. Здійсніть негайно вчинки, що демонструють наявність у вас таких якостей. І розкажіть про це на співбесіді. Обманювати не потрібно, тому готуйте реальні приклади.
3
Згадайте докази з минулого досвіду. В якості аргументів можете навести випадки навіть зі шкільного або студентського досвіду. Нехай приклади будуть незначними, головне, щоб ви не мовчали, як інші кандидати.
4
Знайдіть додаткову літературу. Ви можете прочитати 3-4 книги за один вечір. Досить переглядати заголовки, підписи під картинками, хороші приклади. Так ви уловите основну ідею автора книги, зрозумієте принципи, які він хотів донести до читачів. Зробіть по кожній книзі конспект на одну сторінку формату А4. На співбесіді повідомте, що вивчали додаткові джерела і можете розповісти, які думки авторів вам сподобалися і можуть бути застосовані в роботі.
5
Проведіть репетицію перед дзеркалом. Розкажіть самі собі про всі доказах. Дивіться в очі. Якщо будете переконливі особисто для себе, підготовку можна вважати завершеною. На співбесіді зможете впоратися з хвилюванням і виглядати краще за інших кандидатів.
Зверніть увагу
Чи не заучувати фрази напам'ять. У роботодавця не повинно скластися враження, що ви як робот повторюєте чужі думки.
Корисна порада
У разі невдачі ставитеся до всього процесу, як до гри. У наступній компанії впевненість проявиться в поведінці, підготовка не пройде марно.