Як видалити жировик. із за чого з'являється жировик.

Жировик, або ліпома - безпечне, але досить неприємне зміна в зовнішності людини, яке може статися з кожним. Ця зміна виражається в пухлини жирової тканини під шкірою в самих різних місцях на тілі. Перш, ніж звертатися до лікаря, ви можете спробувати вивести ліпому народними методами, використовуючи різні трави і компреси.
Інструкція
1
Якщо момент лікування збігся з теплою порою року, знайдіть свіжий лист мати-й-мачухи і прикладайте до хворого місця на ніч щодня. Через десять днів липома повинна розсмоктатися.
2
Також ви можете на ніч прикладати до жировик розрізаний навпіл лист каланхое або змащувати його баранячим жиром. Щоб лікувати ліпому таким методом, нагрійте ложку жиру на водяній бані, а потім змастіть гарячим жиром місце жировика і розітріть. Через пару днів жировик зникне, якщо процедуру повторювати щодня.
3
Позбутися жировика можуть допомогти пшеничні зерна. Розітріть їх або розжуйте в однорідну суміш і зробіть з цієї суміші компрес. Прикладайте його до жировик на кілька днів і носите під пов'язкою.
4
Ще один народний засіб позбавлення від жировика за місяць - часник. Видавіть з часнику мякость в чеснокодавилке, перемішайте її з соняшниковою олією і втирайте склад, що вийшов в хворе місце. Проводите процедуру щодня, це гарантує хороший результат. Також часник можна змішувати з салом, провернути в м'ясорубці.
5
Оригінальний народний метод лікування - компрес із суміші червоної глини, прокислого молока і дрібки солі. Робіть такий компрес на ніч, і через деякий час від жировика не залишиться й сліду.
6
Вилікувати ліпому можна не тільки мазями і компресами, а й настоянками, прийнятими всередину. Проверніть в м'ясорубці свіжий і вимитий корінь лопуха, залийте його 0.7 л. горілки і настоюйте місяць в темному місці, періодично струшуючи ємність. Пийте настій по столовій ложці перед їжею щодня, по два рази. Через півтора місяця жировик зникне.
7
Ще один напій, здатний позбавити вас від ліпоми - квас із чістотела.Викопайте з коренем рослина чистотілу, промийте і підсушіть в темному місці. Наріжте верхню частину рослини і, загорнувши в марлю, залийте сироваткою в банку. Банку поставте в темне місце на два тижні. Отриманий квас можна пити по півсклянки перед їжею, це допоможе позбавитися від ліпоми.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bNgCjRrl9JU
Зверніть увагу
Якщо жодне з перелічених народних засобів вам так і не допомогло, не намагайтеся експериментувати і видавлювати жировик, найкраще негайно зверніться до кваліфікованого фахівця.