Як обшивати паєтками. обшити паєтками туфлі. Як робити.

Нудне або обридлу річ можна зробити ексклюзивним предметом гардероба, прикрасивши її кольоровими паєтками . Також ці елементи декору чудово виглядають на сумочки, клатчі і навіть взуття.
Інструкція
1
Поперіть одяг, яку ви хочете прикрасити паєтками , щоб після вона не сіла і не стягнула виконаний малюнок. Вибирайте речі з однотонних тканин, на строкатому тлі барвисті паєтки будуть рябіти і губитися. Відпрасуйте матеріал тканини. Виділіть наметочним стібками області, де ви збираєтеся розташувати малюнок. Якщо річ виготовлена з трикотажного полотна, будьте акуратні і не стягуйте матеріал ниткою.
2
Оберіть паєтки. Вони бувають декількох видів, наприклад, плоскі з отвором посередині. Такі елементи декору пришивають двома-трьома стібками, спрямованими від центру до країв. Ці паєтки можна пришити поруч або накласти одна на іншу, щоб центр першої збігався з краєм другий. Зазвичай їх пришивають на цілі області на тканині, ними декорують клатчі, сумочки, деталі кофтинок і блузок.
3
Використовуйте бісер при пришиванні паєток. Він незамінний, якщо ви вибрали паєтки з загнутими краями і отвором в центрі. Виведіть голку з ниткою на лицьову сторону виробу, всуньте вістря в отвір паєтки, нанизайте одну намистинку. Підтягніть нитку і всуньте назад в отвір, виведіть на виворітну сторону. Зробіть стібок з виворітного боку, виведіть голку на лицьову сторону і повторіть операцію. Цей спосіб пришивання не має на увазі нашарування паєток, кожен гурток не повинен стикатися з сусіднім.
4
Прикрасьте річ паєтками -стразамі. Вони являють собою пластикові (рідше оформлення в метал скляні) огранені форми з одним або двома отворами на краях. Якщо отвір одне, просто прихопіть пайетку ниткою, стежте, щоб всі «камінці» звисали в одному напрямку, відступите достатньо місця, пришийте другий. Чи не перетягуйте нитку, щоб малюнок не деформувався. Якщо ж отворів два, то зробіть маленький стібок через отвір в напрямку краю, паєтками буде закріплена з двох сторін. Такі вироби пришивають на поличках і комірцевої зоні блузок.