Чому ми вивчаємо іноземну мову.

З прискоренням процесів глобалізації все більше людей приходять до висновку, що вивчення іноземних мов необхідно. Тим не менш, це досить непросте завдання - щоб відносно вільно говорити і писати навіть мовою, досить близькій до вашого рідного по граматиці і лексичному складу, вам буде потрібно мінімум рік-два інтенсивних занять. Так для чого потрібно вивчення іноземних мов ?
Інструкція
1
Для багатьох людей головною метою при освоєнні нової мови стає професійна необхідність. Дійсно, у великих російських містах все більше роботодавців пред'являють як рядовим, так і керівним співробітникам вимога знати іноземну мову. Зазвичай в цій ролі виступає англійська, але з відкриттям нових міжнародних компаній затребуваними стають німецька, іспанська, французька і навіть китайську мови. Головне врахувати, який з них стане в нагоді саме у вашій професійній сфері.
2
Іноземна мова можна вивчати і з метою зробити його основною професією - стати перекладачем і викладачем. При цьому вивчення рідкісної мови може стати навіть плюсом - ваші послуги будуть коштувати дорожче, ніж та ж робота, роблена звичайним перекладачем з англійської.
3
Також мотивом вивчення мови може стати навчання за кордоном. Знову ж, англійська мова для вивчення потенційні студенти вибирають найчастіше, так як висока якість освіти в кращих англійських і американських університетах відомо у всьому світі. Але майте на увазі, що освіта в цих країнах коштує досить дорого. Дешевше можна отримати професію в університетах Німеччини, Франції та Чехії, але для цього необхідно знати місцеву мову.
4
Частина людей вивчають іноземну мову, щоб згодом емігрувати. При цьому найкраще вибирати мову країн з активною міграційної політики - Австралії (англійська) чи Канади (англійська або французька). І потрібно розуміти, що мова - це ще далеко не все. Бажано також мати спеціальність, затребувану в бажаної країні.
5
Окрему категорію складають ті, хто вивчають мову просто з любові до історії та культури певної країни. Дійсно, знання мови розкриває величезні можливості для пізнання культури - від читання книг на мові оригіналу до самостійних туристичних поїздок з спілкуванням з місцевим населенням.