Як лікувати коліки у дітей.

Ваш немовля часто плаче, підсмикуючи при цьому ніжки до животика? Можливо, у нього коліки - досить поширена проблема маленьких дітей. Які методи лікування найбільш ефективні і безпечні для дитини?
Інструкція
1
Візьміть дитину на руки при перших ознаках його занепокоєння, походіть з ним по кімнаті, ласкаво говорите з ним, наспівуйте пісеньки. Чуючи ваш ласкавий сочуственно голос, малюк відчує вашу ніжність і любов і трохи заспокоїться.
2
Прикладіть малюка животиком до свого тіла - це допоможе створити додаткове тепло для немовляти, що сприяє зняттю спазмів м'язів.
3
Візьміть чисту суху пелюшку, добре пропрасуйте її. Коли вона стане теплою, прикладіть пелюшку до черевця малюка.
4
Застосовуйте чай з фенхелю або укропную воду. Візьміть одну чайну ложку насіння кропу, залийте їх склянкою окропу. Настоюйте 1 годину, потім процідіть настій, видаливши насіння. Давайте настій малюкові по одній чайній ложці три - чотири рази на день.
5
Спробуйте після ради з педіатром, використовувати для лікування колік у немовляти сучасний медичний препарат «Плантекс». До його складу входять ефірні масла і витримка з плодів фенхеля, а також глюкоза і лактоза. Екстракт фенхеля допомагає впоратися з болем і коліками, приводить в норму відходження газів і сприяє поліпшенню моторики кишечника. Препарат «Плантекс» створений на рослинній основі, тому його застосування дозволене дітям з двох тижнів життя.
6
Виключіть дисбактеріоз як можливий діагноз вашої дитини. Якщо причинами колік і неправильного травлення є саме він, потрібно застосовувати більш серйозні препарати для відновлення мікрофлори кишечника малюка (після консультації з лікарем).
7
Вибирайте правильну позу, коли годуєте малюка. У деяких випадках буде достатнім злегка перемістити дитини щодо вашої грудей або змінити кут нахилу пляшечки. Спостерігайте за тим, щоб він правильно захоплював ареолу соска. Якщо малюк їсть з пляшечки, контролюйте, щоб соска була наповнена їжею, а не повітрям і мала не надто великий отвір для годування.
8
Застосовуйте лікарські препарати тільки після консультації з лікарем - педіатром. Він призначить ті чи інші препарати, виходячи з урахування індивідуальних особливостей організму вашої дитини.
9
Використовуйте спеціальну газовідвідну трубку. Такі пристосування продаються в аптеках, але користуватися ними потрібно вкрай обережно, оскільки при невмілому поводженні можна поранити стравохід малюка. Зверніться до педіатра за допомогою в установці немовляті газовідвідної трубки.