Як видалити волосся в домашніх умовах.

Епіляція - невід'ємний елемент догляду за собою в житті сучасної жінки, без якого її зовнішність не можна буде назвати доглянутою. Тому для кожного буде актуальним дізнатися, якими методами можна скористатися, щоб в домашніх умовах, не вдаючись до дорогих процедурам в салонах, видалити волосся на тілі.
Вам знадобиться
  • бритва, крем для депіляції, гарячий віск, електричний епілятор
Інструкція
1
Найпоширеніший і доступний спосіб видалення волосся - гоління. Він безболісний, вимагає вкрай малих фінансових вкладень, а також цей спосіб дозволяє дуже швидко позбутися небажаного волосся. Щоб скористатися цим методом, вам буде потрібно тільки мило або спеціальний гель і бритва. Сучасні бритвені верстати відрізняються гарною якістю лез і легко замінюються. Єдиний недолік гоління полягає в швидкому повторному отрастании волосся.
2
Депіляційні крему - ще один метод видалення волосся. Крем дорожчий, ніж бритва, але його в цілому теж можна назвати доступним за ціною. Використання крему - це швидкий і безболісний процес. Нанесіть крем на місце, де потрібно видалити волосся, зачекайте кілька хвилин і видаліть крем разом з волоссям спеціальною лопаткою. Перевага в порівнянні з голінням полягає в тому, що волоски після застосування крему мають більш м'яку структуру і відростають повільніше. Недоліком депиляционних кремів можна назвати їх хімічний склад, через який вони в ряді випадків можуть викликати роздратування і алергічні реакції.
3
Ще один метод депіляції - це видалення волосся за допомогою гарячого воску. Цей метод відрізняється від попередніх високим ступенем ефективності, низьким ступенем алергічних реакцій і вкрай високою хворобливістю. Розігрійте віск і нанесіть його тонким шаром на шкіру. Коли віск висохне, зніміть його або відірвіть спеціальну воскову смужку. Волосся, віддалені за допомогою воску, чи не відростають близько місяця - це однозначне перевага такого методу. Проте небезпека отримати опік гарячим розчином, а так же хворобливість утримують багатьох від застосування цього способу депіляції.
4
Також болючим, але ефективним методом видалення волосся є електричний епілятор, який можна купити в будь-якому магазині побутової техніки.
Корисна порада
Застосовуючи будь-який метод з перерахованих вище, не забудьте користуватися зволожуючими кремами для шкіри і лосьйонами після епіляції.