Як лікувати гострий риніт.

Гострий риніт - це захворювання, що характеризується запаленням носової порожнини, сльозовиділенням, виділеннями з носа, головним болем, нездужанням і загальною слабкістю. Несвоєчасне лікування риніт а загрожує серйозними ускладненнями, у тому числі захворюваннями вух, очей, органів дихання, серця.
Вам знадобиться
  • - судинозвужувальні засоби;
  • - соляний розчин.
Інструкція
1
При появі видимих і відчутних симптомів риніт а обов'язково зверніться до лікаря. Саме фахівець допоможе правильно підібрати лікарські засоби для подальшого лікування.
2
Якщо піти на прийом до доктора не представляється можливим, придбайте в аптеці противірусні або протимікробні засоби. Досить поширений риніт , викликаний вірусами, усунути які можна за допомогою імуномодулюючих засобів, полівітамінних комплексів, а також препаратів на основі інтерферону. Підвищити імунітет і провести профілактичні заходи для запобігання розвитку нових захворювань допоможуть вітамін С, рясне тепле питво.
3
Для того щоб полегшити дихання або зупинити виділення з носової пазухи, використовуйте судинозвужувальні засоби. Вони надають місцеву дію. Іншими словами, краплі або спрей досягають вогнища інфікування і усувають проявилися симптоми. Судини звужуються, запалення проходить, дихання перестає бути скрутним. Крім того, в аптеках сьогодні представлений величезний вибір симптоматичних ліків, які допомагають впоратися зі станом загального нездужання. Але в кожному разі застосування препаратів слід здійснювати відповідно до прикладеної інструкцією або згідно лікарських рекомендацій.
4
Якщо при риніт е у вас з'являється гнійна мокрота характерного зеленого або жовтого кольору, промийте ніс. Промивання можна здійснювати засобами, що розріджують мокротиння - соляними розчинами, антибактеріальними спреями, трав'яними настоями. Аналогічними властивостями володіють різні інгалятори, працівники основі лікарських препаратів, ефірних масел або заварених трав.
5
Нерідко риніт тримається досить тривалий час, а лікарські засоби не полегшують носового дихання, в цьому випадку придбайте антибіотики. Прийом цих засобів слід узгодити з лікарем.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oaw4nmJl9u4
Корисна порада
На завершення потрібно лише нагадати, що в домашніх умовах можна вилікувати тільки легкі форми риніту. Все затяжні форми захворювання спостерігає лікуючий лікар, який і дає рекомендації щодо прийому тих чи інших лікарських засобів.