Як спекти весільний торт. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Весілля - це дуже відповідальна подія в житті кожної людини, і всім хочеться, щоб воно пройшло чудово і незвичайно. Існує багато різних традицій, які дотримуються на цьому святі, але весільний торт - це одна з головних. Якщо ви хочете здивувати своїх гостей, спечіть його в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • 4 кг борошна (вищого сорту);
  • 2 л незбираного коров'ячого молока;
  • 100 г дріжджів;
  • 6 шт. яєць;
  • 2-4 ст.л. цукрового піску;
  • 1 ст. рослинного масла;
  • солі 1ч.л.
Інструкція
1
Замісити тісто. У двох літрах підігрітого молока розведіть дріжджі. Сюди ж насипте цукор і борошно для опари. Накрийте все рушником і поставте в тепле місце, перевірте, щоб не було протягів. Приблизно через 20 хвилин подивіться - повинні почати утворюватися бульбашки, тоді додайте ще борошна і солі. Вимішуйте тісто доти, поки воно не стане легко відставати від рук. Влийте в нього рослинне масло і знову помістіть в тепле місце.
2
Приблизно через дві години тісто має піднятися. Вийміть його з форми і поділіть на дві частини, але одну частину залиште в два рази менше, вона буде служити прикрасою для торт а-короваю. Потім візьміть велику частину і розділіть її на три шматочки, вони повинні бути приблизно однакові. Скачайте їх в ковбаски, досить довгі, щоб сплести косу. Заплетіть косу.
3
Візьміть велике деко, змастіть його маслом і покладіть на нього вийшла косу. Згорніть її в кільце, з'єднавши кінці.
4
з останків шматка тіста виліпити квіти, листя, колоски і прикрасьте коровай.
5
Поставте деко з торт ом в тепле місце, щоб він підійшов.
6
Коли коровай піднявся, збийте яєчні білки і змастіть його, обсипте насінням кунжуту.
7
Поставте деко з своїм весільним виробом в духовку. Випікайте при температурі близько 180 градусів, так як якщо температура буде вище, може утворитися жорстка скоринка.
8
Чекайте приблизно одну годину, обов'язково спостерігаючи за процесом в духовці. І коли дістанете торт -каравай, дайте йому відпочити під полотняним рушником.
Зверніть увагу
Простежте, щоб перед початком своєї роботи коровайниця наділу хрестик, вмилася, причесалася, зібрала волосся в косу і на голову пов'язала хустку. А замішуючи тісто, читайте разом молитви «Отче наш» і «Богородице».
Корисна порада
Щоб життя молодих було щасливим, а шлюб міцним, нареченій піч весільний торт ні в якому разі не можна. Знайдіть так звану коровайниці - вона повинна неодмінно бути замужем, а також щаслива в шлюбі.