Як наносити спрей-автозагар.

Любительки гарної засмаги воліють мати його цілий рік. Це не проблема навесні і влітку, а от коли приходять холоду, сонечко все частіше ховається за хмарами і рідше радує своєю появою, на допомогу прийде відмінний засіб - автозагар .
Інструкція
1
Саму процедуру краще проводите у вільному приміщенні з хорошою вентиляцією. Слідкуйте за тим, щоб під час розпилення фарба не потрапила вам в очі, вдихати пари кошти теж небажано.
2
Для отримання бездоганно-гладкого і рівного загару попередньо підготуйте тіло. Насамперед пройдіться скрабом по всіх ділянках і добре змийте теплою водою. Рекомендується зробити це ввечері. Вже вранці приступайте безпосередньо до процедури. Шкіра повинна бути абсолютно сухою, від цього безпосередньо залежить якість засмаги.
3
Ще до початку процедури зробіть маленьку хитрість - нанесіть лосьйон для тіла на область живота до грудей. Спрей в цьому місці потім вбереться менше, ніж на боках, а це дасть видимий ефект відмінного преса. Лосьйон також можна нанести на місця, де є шрами веснянки і гіперпігментація. Автозагар тут вбереться менше і не дасть дуже темних плям.
4
Спрей - автозагар легко і рівномірно розпорошите по тілу. Наносити його слід знизу по ногах, уникайте область колін і ступень. Потім розпилюйте вгору по тілу, закінчивши на руках, при цьому обходьте лікті і долоньки. Більшість ділянок можна забарвити самостійно, але для спини потрібно помічник. Спрей потрібно розпорошувати без зупинок, краще робити це в плотнооблегающіх гумових рукавичках.
5
Після закінчення процедури дайте спрею повністю висохнути, чи не одягайтеся як мінімум хвилин 10-15, інакше від одягу можуть залишитися сліди швів на шкірі. Також не рекомендується купатися, приймати душ, займатися спортом і користуватися зволожуючими засобами близько 12 годин. Для закріплення результату на тілі не повинно бути ні краплі води або поту. Щоб підтримати чудовий золотистий загар, потрібно знову наносити спрей- автозагар щотижня.
Зверніть увагу
На сьогодні в Росії автозагар користується великою популярністю, це стало можливим завдяки тому, що, поряд з абсолютною нешкідливістю, професійні препарати допомагають виробляти організму мелатоціди. Це по суті той же меланін, який виробляється в організмі людини під впливом УФ-лучей.Фірми-виробники випускають автозагар у вигляді лосьйону, крему і спрею, але тільки останній дає можливість отримати моментальний загар всього за 5 хвилин.