Що таке дистрибутив.

Дистрибутив - це сукупність файлів, які потрібні для установки утиліт або програмних комплексів. Як приклад дистрибутива може виступати інсталяційний диск з операційною системою.
Інструкція
1
Програмне забезпечення може постачатися користувачеві від виробника різними способами: за допомогою компакт-дисків, OEM-постачань або через мережу інтернет. До складу дистрибутива можуть входити не тільки файли, які відповідають за установку програми (з розширенням exe), але також файли інших типів, наприклад, мультимедіа, графіка і т.д.
2
Для операційних систем сімейства Windows існує кілька видів поширення дистрибутивів: в якості самостійного файлу (exe або bat), в якості архіву (rar, zip, cab і т.д.), а також в якості автоматично розпаковувати файлу ( архіви 7Zip).
3
Таким чином, ви отримуєте пакетний файл, в якому містяться всі необхідні файли, вилучення яких називається установкою програми на жорсткий диск комп'ютера. Деякі дистрибутиви необхідно не тільки розпаковувати, а й самостійно встановлювати, запустивши файл Setup.exe або Install.exe.
4
Варто відзначити, що в якості дистрибутива може виступати також пакет інсталяції якої-небудь відеоігри. Різниця полягає лише в тому, що останні на сьогоднішній день гри поставляються відразу на декількох дисках, що значно збільшує час їх установки.
5
До терміну дистрибутива можна додати CD/DVD-диски, з яких відбувається установка операційних систем. Після відкриття такого диска в працюючій системі на екрані з'являється вікно автозавантаження, в якому викладена інформація про версію дистрибутива на носії і його переваги перед іншими збірками. Якщо операційна система ще не інстальована, даний диск допоможе виправити цю проблему, відображаючи на моніторі необхідні для вас підказки.
6
Автомат дисків з дистрибутивом операційних систем відбувається автоматично і не залежить від версії і збірки, яка записана на нього.