Як зробити щетину. Як підвищити рослинність на обличчі.

Як показує практика, чоловікам, що володіє щетиною, більше щастить на жіночу увагу, так як їх обличчя виглядає більш мужньо і зріло. Якщо ви хочете залучити жінок красивою і доглянутою рослинністю на обличчі, запам'ятайте кілька порад.
Інструкція
1
Як правило, чоловікам, що пройшли період дозрівання, відростити щетину не складає труднощів. Але трапляється, що в силу спадковості вісь щетини на обличчі дуже слабка, тому й волосся росте м'які й рідкі.
2
Тому, щоб щетина росла густо і рівномірно, правильно харчуйтеся. Вживайте в їжу продукти багаті кальцієм, наприклад, рибу, молочні продукти, сир, а також горіхи.
3
Приймайте вітамінний комплекс, що відповідає за ріст волосся. Це вітаміни К, D, кальцій, біотин, зміцнюють не тільки волосся, але і нігті, а також зуби. Тому, ставши володарем щетини, ви також зміцните своє здоров'я в цілому.
4
Будьте активні. Загальна рухова активність прискорює обмінні процеси, запускає розвиток і ріст організму, і це проявляється в тому числі і на зростанні волосся. Ваша шкіра повинна дихати, тому займіться спортом, особливо бігом, плаванням, придбайте собі велосипед і ролики. Домігшись красивою щетини, ви так само підсилите свою фізичну привабливість.
5
Давній рада голити часто волосся хоч і небезпідставний, але все-таки має небажані наслідки. Щетина справді зростатиме сильніше, чим частіше ви будете її голити. Але при цьому, швидше за все, вам не уникнути постійного роздратування на обличчі, що, погодьтеся, навряд чи додасть вам жіночої уваги.
6
Але, якщо не дивлячись на можливе погіршення стану шкіри, ви готові голитися щодня, запасіться пом'якшуючими і зволожуючими засобами для обличчя, обов'язково використовуйте піну. В комплексі це знизить ризик отримати хворобливе роздратування. Але пам'ятайте, що вирішувати проблеми краще зсередини.
7
Зверніться до ендокринолога або трихолога, і вони призначать вам курс стимуляції росту волосся, а також можливий прийом гормональних засобів, якщо аналіз рівня чоловічих гормонів виявиться нижче норми. Всі ці процедури дуже серйозні, тому підшукайте грамотних фахівців, яким ви повністю довіряєте.
8
Домігшись бажаною щетини, не забувайте доглядати за нею. Відстежуйте момент, коли легка триденна щетина переходить в бороду, це не завжди виглядає симпатично. Не забувайте підголювати щетину, створюючи їй підходящу вам форму.