Як зробити ялинку вдома.

Далеко не у всіх квартирах є місце для пухнастою новорічної ялинки, але не позбавляти ж себе цього символу чарівного свята! Зробіть маленьку ялинку з блискучої мішури або інших підручних засобів і прикрасьте нею кімнату до Нового року.
Вам знадобиться
  • - клей ПВА;
  • - товсті нитки;
  • - москітна сітка або сітка для квітів;
  • - електрична гірлянда;
  • - ватман;
  • - ножиці;
  • - чашечка для розведення клею;
  • - кисть.
Інструкція
1
Лист ватману оклейте скотчем або обтягніть харчовою плівкою, щоб готова новорічна ялинка легко знялася. З цього листа згорніть конус такого розміру, якого ви хочете бачити майбутнє прикраса. Акуратно подрежьте низ конуса, зробіть невеликі надрізи для закріплення ніток.На столі постеліть клейонку і надіньте робочий одяг. У чашці або мисці розведіть клей ПВА, щоб розчин був схожий за консистенцією на молоко. Простягайте нитку через клей, намотуйте її на конус в хаотичному порядку, але рівномірно заповнюючи форму.
2
Обмотуйте конус нитками різного кольору або тільки зеленого - це вибираєте ви. Коли ви досить щільно заповніть паперовий каркас, залиште його гарненько просохнуть.Обрежьте край конуса з простягнутими нитками і, обережно провернувши паперову форму всередині, вийміть її з нитяною ялиночки. Низ обшийте косою Бейко або стрічкою для упаковки подарунків.
3
Електричну гірлянду, що складається з ліхтариків або інших формочок, засуньте всередину нитяного конуса, залишивши зовні шнур з перемикачем. Якщо ваша гірлянда - це ланцюжок світлодіодних лампочок, акуратно прикрепляйте їх, продевая короткі зволікання. Зовні на ці зволікання повісьте маленькі ялинкові іграшки або тонку мішуру.
4
Замість ниток візьміть сітку для квітів або москітну, наріжте її на смужки. Використовуйте поєднання сіток різного кольору, з різним розміром осередків. На паперовий конус прикріпіть край стрічки, змоченою в розчині ПВА, за допомогою скотча або шпильки. Зверху змащуйте сітку клеєм на пензлику.
5
Кожен декоративний шар ялиночки скріпляйте булавками, щоб жорстка сітка не втратила форму. Після висихання одного шару, наклеюйте на нього наступний. Як і в першому варіанті виготовлення саморобної ялинки, закріпіть електричну гірлянду всередині.
6
Щоб ваша новорічна іграшка придбала святковий блиск, використовуйте ланцюжка дрібних блискучих прикрас, які повісьте зовні каркаса з сітки. Чудово підійдуть для цього золоті дзвіночки, срібні сніжинки або різнокольорові шарікі.Такіе оригінальні ялинки ручної роботи прикрасять святковий стіл або будь-яке інше місце в кімнаті, де зберуться гості і ваша сім'я, щоб зустріти Новий рік.