Як зробити іграшку на ялинку з паперу.

Новорічні іграшки зовсім не обов'язково купувати в магазині, адже їх можна виготовити своїми руками. Робити іграшки на ялинку особливо подобається дітям. Крім того, це чудовий спосіб провести час разом з сім'єю і подарувати своїм близьким новорічний настрій.
Вам знадобиться
  • Папір, ножиці, клей, блискітки.
Інструкція
1
Якщо ви знайомі з орігамі, то напевно зможете скласти безліч різноманітних фігурок з паперу, складність і краса яких будуть залежати тільки від вашої майстерності. Якщо ж мистецтво складання виробів з паперу вам незнайоме - спробуйте виготовити іграшки в іншій техніці, що не має відношення до орігамі. Наприклад, ви можете виготовити красиву двомірну зірку.
2
Накресліть на аркушах кольорового паперу дві однакових зірки, а потім акуратно виріжте їх. У кожній зірці зробіть розріз, що йде від однієї з ложбінок до центру. З'єднайте дві зірки, вставивши одну в іншу, потім прикріпіть до іграшки паперову петельку і повісьте на ялинку. Якщо ви хочете, щоб іграшка виглядала красивіше, перед з'єднанням зірок намажте на кожну клей і насипте блискітки, бісер і т.п.
3
Візьміть папір яскравого, святкового кольору: золотисту, сріблясту, червону, яскраво-зелену або оранжеву. Виріжте довгі смуги (довжина кожної смуги повинна бути не менше 1 м), а потім складіть їх гармошкою. На верхній складці намалюйте якусь просту фігурку (наприклад, зірочку) так, щоб верхній і нижній краї картинки стосувалися згинів і трохи виходили за них. Потім акуратно виріжте фігурку, при цьому не розрізаючи згини, щоб гармошка не розпалася. Коли закінчите вирізати, розтягніть гармошку. У вас вийде розкішна гірлянда з фігурок. Зробивши подібні гірлянди з інших смуг, прикрасьте ними ялинку або кімнату.
4
Найпоширеніша новорічна саморобка з паперу - це сніжинка. Візьміть квадратний аркуш паперу, складіть його кілька разів (наприклад, навпіл, ще раз навпіл і по діагоналі) і вирізуйте які візерунки. Потім розгорніть папір і побачите прекрасну різьблену сніжинку.
Корисна порада
Найвдаліші сніжинки можна використовувати при оздобленні штор, вікон, ялинки, а якщо якісь вироби вийшли не дуже добре - просто об'єднаєте їх в гірлянду.
Асортимент ялинкових прикрас сьогодні відповідає сьогодні будь-яким, найвишуканішим смакам покупців. Але навіть це «іграшкове» достаток не відбивати охоту у народних умільців зробити що-небудь оригінальне своїми руками.
Інструкція
1
Про те, що це просто і доступно можна переконатися на прикладі оригінальної паперової корзинки у формі сердечка. Виріжте пару квадратиків різного кольору розміром 7х7 см, потім складіть навпіл, зробіть 4 вертикальних розрізу приблизно наполовину квадрата, а з протилежного боку краю закруглите ножицями.
2
Отримані елементи покладіть під кутом 900 один до одного, переплетіть надрізані смужки і склейте їх між собою. Залишилося до отриманої корзинці приклеїти вузьку смужку паперу або фрагмент ялинкового дощику. Зробити таку іграшку під силу навіть дитині.
3
Наступний варіант паперової іграшки - кулька. Для його виготовлення приготуйте три однакових шматочка різнобарвного картону або щільного паперу і потім виріжте з них три однакових кола. Після цього в центрі першого кола зробіть хрестоподібну проріз в половину радіуса окружності, у другому - одну горизонтальну проріз в центрі величиною в радіус і дві невеликих прорізи з країв перпендикулярно до неї також в підлогу радіусу.
4
На третьому колі зробіть чотири надрізу перпендикулярно один до одного в підлогу радіусу. Останній коло складайте навпіл і вдягають його в проріз другого кола. Потім складіть їх навпіл і просуньте в хрестоподібну проріз першого кола і розправляє те, що вийшло. Шарик повинен являти собою три взаимопересекающиеся площині. Залишилося приробити до нього ниточку і повісити на ялинку.
5
Ялинкову іграшку можна зробити навіть з звичайного яйця. Правда, спочатку ви повинні видалити його вміст. За допомогою шила або товстої голки виконайте в яйці дві дірочки з протилежних сторін. Робити все слід гранично обережно, щоб не зруйнувати оболонку.
6
Після видалення жовтка і білка промийте звільнилося простір водою з додаванням оцту. Вийшла заготовку можна розписати на ваш розсуд і під ялинову шишку, і під дзвіночок.
7
В якості фарб для розпису можете використовувати навіть лак для нігтів. Повісити таку іграшку на ялинку можна за допомогою кріплення, що залишився від старої розбилася іграшки або в його відсутності - ниточки з вузликом на кінці, протягнутої крізь отвори.