Як зробити татуювання в домашніх умовах. Як зробити тимчасове тату в домашніх умовах.

Натільні малюнки, а просто кажучи - татуювання, в даний час набули величезної популярності. Їх наносять собі на шкіру не тільки чоловіки, але і жінки, а частіше молоденькі дівчата. Сам процес нанесення такої татуювання досить трудомісткий, проте його можна провести і в домашніх умовах.
Інструкція
1
Перш ніж зважитися робити татуювання вдома, треба всебічно до цього підготуватися. Виконання татуювання можна умовно розділити на три частини: попередня підготовка, власне нанесення татуювання та посттравматична реабілітація шкіри.
2
Під час підготовки треба вибрати малюнок, визначитися в колірному рішенні «татушки» та її точне місце розташування. Пам'ятайте: тату - це назавжди. Вона залишиться з вами і через 10, і через 20 років.
3
Об'єктивно оціните професіоналізм татуировщика. Якщо кваліфікація майстра не висока, то краще зробити татуювання в домашніх умовах на менш помітному ділянці шкіри.
4
Наступне завдання - це підготовка інструментів і матеріалів. Якість - головний критерій при виборі тату-машинки і пігментів для татуювання. Не забудьте про одноразові голки і ковпачки. Обов'язково перевірте, чи немає у вас алергії на фарбу.
5
Тепер подбайте про світло - його має бути достатньо.
6
Вирішіть питання з анестезією. Визначтеся, чи будете ви дотримуватися правила, що краса вимагає жертв, або придбаєте анестезуючий спрей.
7
Пам'ятайте про алкоголь - його категорично не рекомендують. При вживанні спирту судини розширюються, кров виступатиме більш інтенсивно, і вимивати фарбу, а значить, якість малюнка може постраждати.
8
Нанесення татуювання відбувається в кілька етапів: - підготовка шкіри: з вибраної ділянки необхідно видалити волосяний покрив, знезаразити і знежирити антисептиком, наприклад, перекисом водню; - нанесення малюнка: його можна намалювати гелиевой ручкою прямо на тілі, а якщо малюнок складний, то можна скористатися трансферної папером і олівцями; - власне виконання татуювання за допомогою тату машинки; - проведення процедур після виконання татуювання: видалення крапельок крові і накладання протизапального компресу.
9
На цьому ваше бажання зробити татуювання в домашніх умовах здійснюється - ви стаєте володарем довічного прикраси. А попереду вас чекає 10-12-денний період самостійного догляду за пошкодженою шкірою. В цей час не варто засмагати, паритися в лазні і брати участь в змаганнях. І пам'ятайте, найважливіше на всіх етапах - чистота і стерильність.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Nm2_TENw1pw
Зверніть увагу
Як роблять татуювання. Процес створення татуювання починається з підбору картинки яку потім майстер завдасть на тіло. Процес: Перед нанесенням татуювання майстер малює зображення. Переводить його на шкіру клієнта. І контурної машиною робить контур, профарбовують гострі і тонкі куточки зображення.
Корисна порада
Слід пам'ятати, що професійно зроблена татуїровка не представляє небезпеки для здоров'я і, відповідно, не викликає ніяких ускладнень. Пов'язка, накладена майстром після нанесення татуювання, повинна зберігатися від 3 до 12 годин, в залежності від характеру роботи. Якийсь час шкіра навколо малюнка може злегка саднити і залишатися червоною.