Як збільшити продуктивність Windows Vista.

Існує кілька основних операцій, що дозволяють збільшити продуктивність комп'ютера, на якому встановлена операційна система Windows Vista. Для їх здійснення краще вдатися до допомоги певних програм.
Вам знадобиться
  • - Advanced System Care.
Інструкція
1
Налаштуйте параметри роботи жорсткого диска. Відкрийте меню «Мій комп'ютер» і правою кнопкою миші клацніть по значку системного розділу. Клацніть по пункту «Властивості». У нижній частині вікна знайдіть пункт «Дозволити індексувати вміст файлів на цьому диску» і приберіть з нього галочку. Натисніть кнопку «Застосувати» і почекайте, поки зміняться параметри цього розділу. Виконайте аналогічну процедуру для решти локальних дисків.
2
Відкрийте меню «Система і безпека», розташоване в панелі управління. Знайдіть меню «Адміністрування» і розгорніть його. Виберіть пункт «Служби». Вимкніть невикористовувані вами служби. Краще заздалегідь ознайомтеся з їх описом. Зупинка важливих служб може призвести до відмови операційної системи. Клацніть правою кнопкою миші по вибраному додатком і відкрийте його властивості. Знайдіть пункт «Тип запуску» в меню «Загальні» і встановіть для нього параметр «Відключено». Аналогічним чином зупиніть інші служби.
3
Скачайте з сайту www.iobit.com утиліту Advanced System Care. Встановіть її і перезавантажте комп'ютер. Увімкніть цю програму і відкрийте меню «Очищення Windows». Активуйте пункт «Помилки реєстру», встановивши навпроти нього галочку. Натисніть кнопку «Сканувати». Після завершення запущеного процесу натисніть кнопку «Ремонт».
4
Перейдіть в меню «Діагностика системи». Активуйте аналогічним чином всі чотири пункти вікна. Виконайте процедуру ремонту і сканування. Відкрийте вкладку «Програми» і перейдіть в меню «Прискорення». Клацніть по значку «Оперативна пам'ять».
5
Натисніть кнопку «Вперед», а в меню виберіть параметр «Глибоке очищення». Не блокуйте цю утиліту після завершення роботи. Натисніть кнопку «Налаштування» та активуйте параметр «Автоматично очищати оперативну пам'ять».