Як знайти відеодрайвер.

Для стабільної та якісної роботи відеокарит рекомендують встановлювати підходящі відеодрайвери . Підходити до цього процесу потрібно з усією серйозністю, тому що невірний вибір програмного забезпечення може привести до збою в роботі відеокарти.
Вам знадобиться
  • - Sam Drivers;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Природно, найкращий спосіб знайти і встановити відповідні версії драйверів - скачати їх з офіційного сайту виробника вашої моделі відеокарти. Якщо ви використовуєте відеоадаптер компанії ATI (Відкрите Radeon), то відвідайте сайт http://www.amd.com/ru. Перейдіть на сторінку «Підтримка та драйвери». Знайдіть у правій частині вікна меню Download Drivers і заповніть його.
2
Спочатку виберіть категорію. Для стаціонарних комп'ютерів краще використовувати Desktop Graphics. В наступному полі вкажіть лінійку продуктів, наприклад Radeon 7xxx Series. Виберіть модель відеокарти, наприклад Radeon 7200 для відеокарти 7250. Виберіть операційну систему, яка встановлена на вашому комп'ютері або ноутбуці, і натисніть кнопку View Results.
3
Скачайте програму Catalyst Software Suite. Встановіть цей додаток, перезавантажте комп'ютер для застосування нових параметрів і налаштуйте відеокарту. Якщо ж ви є власником відеокарти фірми nVidia, то відвідайте сайт http://www.nvidia.ru/page/home.html. Відкрийте меню «Драйвери» і перейдіть до пункту «Завантажити драйвери». Заповніть аналогічне меню і скачайте програму nVidia Control Panel. Встановіть її і перезавантажте комп'ютер.
4
Якщо ви не змогли самостійно вибрати відповідний драйвер, то скачайте і встановіть програму Sam Drivers. Запустіть файл RuhThis.exe і перейдіть в меню «Установка драйверів». Зачекайте, поки утиліта просканує підключене устаткування і підбере для нього файли драйверів.
5
Виділіть галочкою один або кілька пунктів, що відносяться до відеоадаптера, і натисніть кнопку «Встановити». У розгорнулося меню вкажіть параметр «Звичайна установка». Перезавантажте комп'ютер і налаштуйте параметри роботи відеокарти. Врахуйте, що краще використовувати оригінальні програми, взяті з офіційних ресурсів.