Як прати шапку.

Регулярна прання одягу відноситься до основ гігієни. І шапка не є винятком. Якщо ви часто надягаєте шапку, її також необхідно часто прати. Адже вона вбирає піт, шкірний жир з волосся, і якщо її не прати, дуже скоро вона буде виглядати і пахнути вельми непрезентабельно. Існує ряд правил, як прати шапку, щоб вона не втратила свій зовнішній вигляд.
Вам знадобиться
  • Шампунь
  • Посудомоечная машина
  • Миючий засіб для посудомийної машини
  • Трилітрова банку, мотузка з прищіпкою або фен
  • Антибактеріальний спрей для одягу
Інструкція
1
Прочитайте ярличок, вшитий в шапку зсередини. На ньому містяться вказівки з прання шапки. Якщо ж вказівок немає, спробуйте зайти на сайт компанії-виробника цієї шапки і відшукати рекомендації з прання вироби.
2
Терміново прополощіть шапку вручну м'яким шампунем, це найпростіший спосіб. Прополощіть у прохолодній воді, злегка вичавіть руками. Деякі шапки, наприклад вовняні, можна прати тільки так.
3
Якщо ви хочете випрати бейсболку, помістіть її в посудомийну машину, встановивши таким же чином, як ви ставите чашку або склянку. Додайте звичайне миючий засіб для посуду. Переконайтеся, що в машині немає посуду. Запустіть машину в звичайному режимі.
4
Сушити шапку можна наступними способами: 1) надівши на трилітрову банку; 2) підвісивши на прищіпки; 3) за допомогою фена. Не варто сушити випраний шапку на батареї або в сушарці для білизни, так як шапка майже напевно сяде і ви вже не зможете її носити.
Зверніть увагу
Шапку, яку носять часто, прати теж потрібно часто.Каждие кілька років шапку потрібно міняти, залежно від того, як часто її носілі.Еслі у власника шапки виявлений педикульоз або сильна лупа, шапку потрібно без вагань викинути. Приготуйтеся купити нову шапку, якщо ви не слідували рекомендаціям з прання.
Корисна порада
Частіше використовуйте антибактеріальний спрей для одягу, обробляючи їм шапку зсередини. Так ви уникнете дуже частого прання, оскільки спрей запобіжить появі запаху поту.