Як об'єднати ноутбук з комп'ютером.

Існує два основних способи з'єднати стаціонарний комп'ютер і ноутбук в єдину мережу. Можна використовувати звичайне кабельне з'єднання або канал бездротового зв'язку Wi-Fi.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi адаптер.
Інструкція
1
Якщо ви не бажаєте витрачати гроші на придбання Wi-Fi адаптера для комп'ютера, то купіть мережевий кабель. З його допомогою з'єднайте мережеві адаптери комп'ютера і ноутбук а. Включіть обидва пристрої. Встановіть для мережевих карт статичні IP-адреси. Це полегшить доступ одного комп'ютера до іншого.
2
Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом на ноутбук е і виберіть пункт «Зміна параметрів адаптера». Виберіть потрібне мережеве з'єднання і клікніть на його значку правою кнопкою миші. Відкрийте властивості цієї мережевої карти. Тепер клацніть по кнопці «Властивості», попередньо виділивши пункт «Протокол інтернету TCP/IP (v4)».
3
У меню, активуйте пункт «Використовувати наступний IP-адреса». Він дозволяє самостійно вводити потрібний IP для даного адаптера. Виконайте цю дію. Інші поля цього меню залиште порожніми. Аналогічним чином налаштуйте мережеву карту стаціонарного комп'ютера.
4
Якщо ви вирішили використовувати бездротовий канал, то придбайте Wi-Fi адаптер. Виберіть пристрій, що підключається до USB-порту або слоту PCI материнської плати. Як правило, адаптери другого типу коштують трохи менше, але підключити їх до комп'ютера набагато складніше. Встановіть програмне забезпечення для встановленого Wi-Fi адаптера.
5
Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом на стаціонарному ПК або ноутбук е. Виберіть меню «Управління бездротовими мережами». Знайдіть на панелі інструментів кнопку «Додати» і натисніть її. Виберіть варіант «Створити мережу комп'ютер-комп'ютер» і натисніть кнопку «Далі». Введіть параметри майбутньої бездротової мережі, збережіть їх, активувавши відповідну функцію, і натисніть кнопку «Далі».
6
Активуйте на другому пристрої пошук доступних мереж Wi-Fi. Виконайте підключення до створеної точці і налаштуйте адаптери бездротового зв'язку обох пристроїв, як це описано в другому і третьому кроках.