Як очистити жорсткий диск.

Очищення жорсткого диска і налаштування параметрів його роботи - один з найважливіших етапів оптимізації комп'ютера. Для виконання цих процесів рекомендують використовувати додаткові утиліти.

Вам знадобиться

- ССleaner.

Інструкція
1
Спочатку самостійно видаліть невикористовувані файли з системного розділу жорсткого диска. Для зберігання фільмів, музики і робочих документів краще використовувати інший розділ. Це дозволить зберегти важливу інформацію в тому випадку, якщо вам доведеться встановлювати заново операційну систему. Краще заздалегідь налаштувати певні програми, щоб вони зберігали файли на диск D.
2
Тепер скористайтеся засобами операційної системи для видалення непотрібних файлів. Натисніть одночасно клавіші Win і E, щоб відкрити меню "Мій комп'ютер". Правою кнопкою миші клацніть по тому розділу жорсткого диска, на якому встановлена операційна система. Виберіть пункт "Властивості".
3
Перейдіть у вкладку "Загальне" та натисніть кнопку "Очищення диска". Дочекайтеся завершення процесу пошуку зайвих файлів. У вікні, виберіть вкладку "Додатково". Натисніть кнопку "Очистити", розташовану в пункті "Програми та засоби". Виберіть невикористовувані програми та натисніть кнопку "Видалити". Тепер натисніть другу кнопку "Очистити", яка відноситься до пункту "Відновлення системи і тіньове копіювання". Підтвердіть запуск процесу видалення резервних копій операційної системи. Дана дія краще виконувати тільки в разі катастрофічного браку місця на жорсткому диску.
4
Виконайте процедури, описані в попередньому кроці, з усіма іншими розділами жорсткого диска. Скачайте та встановіть програму CCleaner. Запустіть цю утиліту. Натисніть кнопку "Аналіз" і почекайте, поки завершиться процес сканування файлів реєстру. Натисніть кнопку "Очистити" і підтвердіть видалення та виправлення вибраних файлів реєстру. Перейдіть в меню "Очищення диска" і знайдіть невикористовуваних програм і файлів. Видаліть їх. Перезавантажте комп'ютер і перевірте стан жорсткого диска.