Як в'язати гачком пінетки. Як в'язати пінетки гачком.

В'язання для дітей - один з найприємніших занять для вагітної жінки. Тому саме в цей період майбутні мами вчаться в'язати. І починають вони своє навчання, як правило, з в'язання пінеток. А щоб вони виходили милими, красивими і ажурними, їх найкраще робити за допомогою гачка.
Вам знадобиться
  • -шерсть;
  • -крючок;
  • -схема в'язання;
  • -елементи декору
Інструкція
1
Починайте в'язання з створення кільця з пряжі. Далі в це кільце пров'яжіть повітряні петлі - штук 7. Після зробіть петлю підйому і переходите на наступний ряд в'язання. Другий ряд - це 7 стовпчиків без накиду. І знову петля підйому. Далі продовжуйте в'язання по колу наступним чином: з кожного стовпчика без накиду пров'язуйте два стовпчики з одним накидом. Це буде в'язання з носка пінетки .
2
В'язати таким чином вам потрібно до того моменту, поки носок пінетки нічого очікувати дорівнює половині ноги малюка (у випадку з новонародженими це приблизно 4,5 см). Як тільки досягнете цієї позначки починайте в'язати косичку, створену з повітряних петель. Довжину цієї косички визначайте, виходячи з того якої ширини вийшов у вас носок пінетки .
3
Тепер продовжуйте в'язання прямим полотном стовпчиками з одним накидом. Тільки зробіть пару раз прибавки в районі, де ніжка входить в пінетки (це необхідно, що пухка ніжка немовляти легко могла пройти в взуття). Довяжіте залишилися 4,5 см і закрийте в'язання. Ваші пінетки готові.
4
Залишається тільки зволожити їх (щоб шерсть дала природну усадку) і можете використовувати. Малюкові в таких буде тепло і затишно. Як варіант, можна пов'язати пінетки трохи інакше. Для початку зробіть підошву. Для цього наберіть ланцюжок з 15 повітряних петель і одну для підйому. Довжина цього ланцюжка повинна дорівнює відстані від основи пальців малюка до середини п'ятки.
5
Далі два ряди в'яжіть напівстовпчиками. Після чого переходите на в'язання стовпчиками з одним накидом. Не забувайте в кінці кожного ряду додавати петлю підйому і провязивать з кутових стовпчиків по два додаткових. Потрібно це, щоб пінетки отримала округлу форму.
6
Крайній ряд в'язання підошви знову пров'яжіть напівстовпчиками. Закрийте в'язання. Верх пінетки буде в'язатися окремо. Знову наберіть повітряну ланцюжок і в'яжіть напівстовпчиками без накиду, в кожному ряду посередині збавляючи по одній петлі (для цього потрібно провязать дві в одну). Коли зв'яжете до середини верху, зробіть кілька збільшень петель (буквально по 1-2 для розширення верху в районі носка). Далі продовжуйте в'язати тим же способом.
7
В передостанньому ряду пров'яжіть стовпчики або з одним накидом, або з двома і закінчите в'язання. Тепер залишилося продернуть в отримані отвори стрічечку. Пінетки готові!
Корисна порада
Обов'язково купуйте для немовлят спеціальні нитки. Вони, як правило, позначені знаком "бебі". Пов'язано це з тим, що така шерсть м'яка, що не колючий і зроблена спеціально для малюків.