Як прибрати рубець після операції. розсмоктування швів після операції.

Рідко який чоловік захоче миритися з наявними післяопераційними шрамами на тілі. Тому в більшості своїй ті, у кого є рубці, прагнуть від них позбавитися. А як це зробити, не знають. Хоча є досить велика кількість способів позбавитися від косметичного дефекту.
Вам знадобиться
  • -мазь;
  • -хірург;
  • -ін'екціі;
  • -лазерні пілінг.
Інструкція
1
Якщо хочете негайного ефекту і володієте достатньою сумою грошей, то допоможе пластична операція. Хірург попередньо зустрінеться з вами, проведе огляд і визначить, яким саме способом він позбавить вас від такої неприємності. Термін загоєння буде дорівнює приблизно тижня.
2
Як варіант, спробуйте прибрати післяопераційний шов (у випадку, якщо він косметичний) за допомогою спеціальних мазей. Їх принцип дії полягає в тому, що вони допомагають дефекту розсмоктуватися. Для цього необхідно строго діяти інструкції, яку вам дастт ваш лікуючий лікар. Якщо він скаже вам застосовувати мазь три рази на день, то робити це потрібно саме три рази, а не два і не чотири. Тільки так у вас буде гарантія того, що лікування пройде успішно.
3
Також ви можете боротися з косметичним швом за допомогою лазерної шліфовки. Процедура вважається досить ефективною, Онава стимулює ріст клітин. А це означає, що відновлення тканин навколо і всередині шва відбувається прискореними темпами. Триває шліфовка хвилин 20-30, а результат можна оцінити вже через тиждень, коли спаде з'явилася червоність. Починати цю процедуру можна не раніше, ніж через два тижні від того моменту, як цей шов у вас з'явився.
4
У деяких випадках для розгладження післяопераційного шва використовуються спеціальні косметичні ін'єкції. Призначає їх лише лікар. Він же контролює результат. Як правило, ін'єкції робляться курсами, які через певні проміжки часу необхідно повторювати.
5
У деяких випадках можна скористатися методами народної медицини. Наприклад, заварити певний збір трав, яким необхідно змащувати пошкоджену ділянку тіла. Після чого шов розсмоктується. Правда, метод цей досить тривалий (може займати до 2-х місяців) і далеко не завжди результативний.
6
Також ви можете спробувати позбутися від шраму за допомогою гормональних препаратів. Знову ж таки, їх вам повинен виписати ваш лікуючий лікар. Він же визначить дозування і тривалість курсу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=b4kVKN5rjXo