Як зробити зачіску на волоссі середньої довжини.

Волосся середньої довжини - це саме той універсальний варіант, який до лиця абсолютно всім. На таких волоссі найлегше дати волю фантазії і при цьому виглядати чудово! Вони можу підкреслити індивідуальні риси вашого обличчя, скорегувати форму, головне - підібрати підходящу укладку. Універсальної, неймовірно природною і підходящої практично всім є наступна зачіска, яку можна швидко і легко зробити на волоссі середньої довжини.
Вам знадобиться
  • Фен, кругла щітка для волосся, фіксуючі засоби для укладання (мус, легкий гель)
Інструкція
1
Нанесіть на злегка підсушені рушником волосся трохи мусу або гелю. Під підсушуванням волос не мається на увазі розтирання їх рушником! Просто промокніть зайву вологу і дайте їм підсохнути самостійно.
2
Озбройтеся феном і круглою щіткою, і почніть сушити волосся з досить великої відстані, піднімаючи їх в коренів і створюючи тим самим необхідний обсяг. Хитрість для ледачих і цінують ще більшу природність: можна просто нахилити голову вниз і просушити волосся біля коріння.
3
Розділіть волосся на пасма і укладіть кінці у різні боки.
4
Виділіть окремі локони за допомогою гелю, підкресліть кінці - Ваша повітряна зачіска готова!
Зверніть увагу
Намагайтеся не перестаратися із засобами для укладання - в цілому, вони потрібні виключно для того, щоб підкреслити структурність зачіски і локони. Не наносіть їх на корені волосся, лише трохи - на окремі пасма і кінчики.