Як перетягнути панель приладів. зробити нову торпеду на авто.

Складність у перетягуванні панелі приладів залежить від дорожнечі і фактури використовуваного матеріалу. Найбільш проста технологія перетягування панелі дерматином і карпетом. Але і якісного виконання такої операції потрібен досвід, уважність і надзвичайна акуратність від виконавця. Щоб придбати перші навички та досвід спробуйте обтягнути комп'ютер, а потім переходите до панелі приладів .
Вам знадобиться
  • - матеріал для обтягування;
  • - клей, шпаклівка, фарба;
  • - фен;
  • - наждачний папір.
Інструкція
1
Демонтуйте панель приладів . Для правильного виконання цього етапу руководствутесь інструкцією по ремонту свого автомобіля. Вона допоможе уникнути підводних каменів при знятті. Роботу проведіть акуратно і не поспішаючи, уникаючи поломок. Після зняття панелі звільніть доступ до місць обтягування. Для цього видаліть всі заважають деталі: сопла повітрязабірників, рамки накладок тощо.
2
Уважно огляньте всі зовнішні поверхні панелі приладів . Місця розривів і пошкоджень старого матеріалу надійно склейте будь-яким способом так, щоб була виключена ймовірність його повторного розриву в подальшій експлуатації. Більш складна і більш якісна технологія передбачає видалення старого матеріалу.
3
Усі пошкодження панелі приладів , місця склейки і шви ретельно прошпаклюйте і зачистите дрібнозернистим наждачним папером, вирівнюючи поверхні. Процес виконання перетяжки зручніше проводити з помічником, щоб уникнути ймовірності допущення огріхів.
4
Якщо обтяжка проводиться без видалення старого матеріалу, постарайтеся вибрати новий матеріал зі схожою фактурою і текстурою. Прагнучи більш якісно обтягнути панель, знайдіть еластичний матеріал, добре тягнеться на всі боки.
5
Розкроїте дерматин або карпет і виріжте необхідні шматки таким чином, щоб залишався припуск по 3-5 см з кожного боку. Згодом цей запас відріже, але він дасть упевненість, що помилки в раскройка не приведуть до браку матеріалу.
6
Нанесіть шар клею на матеріал і поверхню панелі. Відповідально поставтеся до вибору марки клею, щоб потім обтягнута панель приладів
7
Після нанесення клейового шару почекайте необхідну паузу, зазначену в інструкції і почніть натягувати матеріал на панель. Заздалегідь визначте послідовність обклеювання поверхонь панелі. На ділянках, де не вистачає еластичності матеріалу, проводите підігрів феном. При цьому намагайтеся не спалити дерматин або карпет.
8
Після наклеювання чергового листа матеріалу рівно обрізайте краю припусків. Наступну деталь обтяжки приклеюйте встик. Зверху готову панель при бажанні пофарбуйте спеціальною фарбою, призначеної для фарбування подібних матеріалів. Для цього попередньо заґрунтуйте панель грунтом для пластмас. У фарбу додайте затверджувач для лаку і мат. Після фарбування просушіть. І встановіть панель приладів