Як пити березовий дьоготь.

Методом сухої перегонки стовбурів і гілок берези отримують дьоготь , що володіє сильним антимікробну дію. В офіційній медицині дьоготь використовується в виготовленні препаратів для лікування грибкових і паразитарних захворювань шкіри, дезінфікуючих засобів (карболкою, креозол). Народна медицина використовує березовий дьоготь більш широко. Це - лікування мастопатії, пневмонії, туберкульозу легень, ларингіту і фарингіти та ін.
Вам знадобиться
  • - березовий дьоготь;
  • - молоко;
  • - плоди анісу;
  • - часник посівний;
  • - лимони;
  • - молоді листя та бруньки берези.
Інструкція
1
Для лікування мастопатії приймайте березовий дьоготь за наступною схемою. Перші 3 дні - пити по 3 краплі, розчинених в 120 мл гарячого молока, тричі на день безпосередньо перед прийомом їжі. Наступні чотири дні - по 7 крапель, розчинених також в 120 мл гарячого молока, тричі на день перед їдою. Потім зробіть 10-ти денну перерву. Після перерви починайте пити в зворотному порядку - 4 дні по 7 крапель за колишньою схемою, потім 3 дні - по 3 краплі. Це курс лікування, який слід повторити після місячної перерви. В цілому лікування займе 60 днів.
2
Для лікування дитячих застуд приймайте березовий дьоготь за наступним рецептом. Залийте чайну ложку подрібнених анісових плодів склянкою крутого окропу і, наполігши протягом 30 хвилин, процідіть. Потім додайте 1 краплю дьогтю і приймайте по 30 мл за півгодини до їди 3-4 рази на день до остаточного одужання.
3
При туберкульозі легенів приготуйте наступний засіб. Візьміть 5 лимонів середньої величини і подріб їх на м'ясорубці разом з шкіркою. Почистіть 4 середніх головки часнику і, також ізмолов їх, додайте до лимонів. Добре перемішайте склад і, заливши літром охолодженої кип'яченої води, настоюйте 5 днів, збовтуючи суміш, час від часу. Потім процідіть і приймайте по 15 мл фільтрату з додаванням 1 краплі дьогтю безпосередньо перед вживанням, тричі на день за 20 хвилин до прийому їжі. Курс прийому - до повного одужання.
4
При пневмонії приготуйте наступний засіб. Подрібніть молоді листочки і бруньки берези, залийте їх окропом (1 столова ложка на 250 мл окропу). Наполігши протягом години, відфільтруйте і додайте 2-3 краплі дьогтю. Пийте по 100 мл 2-3 рази на день за третину години до прийому їжі в теплому вигляді. Курс лікування - до повного одужання.
Зверніть увагу
карболкою і креозол є досить токсичними препаратами і вимагають акуратного використання.
Корисна порада
Рекомендується додавати по 2-3 краплі березового дьогтю в відвари лікарських рослин, призначені для полоскання горла при ангіні, фарингіті, ларингіті і ін.